SOUNDRIVE FESTIVAL 2012

14.07.2012 KOLIBKI ADVENTURE PARK, GDYNIA

14.07.2012 Kolibki Adventure Park, Gdynia

Mieliście okazję doświadczyć namacalnie wejścia w świat muzyki alternatywnej, granej na żywo w plenerze oraz sportów extremalnych w jednym? I edycja Soundrive Festival 2012 wam to zapewni!

Dwie sceny / dwa światy!

12 zespołów zarówno z polski, jak i z zagranicy. założeniem festiwalu jest realizowanie głównego celu portalu soundrive.pl - promowanie muzyki niezależnej. Na festiwalu wystąpią zespoły reprezentujące różnorodne style i gatunki muzyczne, zaliczane do tzw. nurtu alternatywnego oraz jego pogranicza.

Scena Główna:

Gable, Solange La Frange, Hellow Dog, Bubble Chamber, Twin Prix, Olivia Anna Livki, Lachowicz & The Pigs,  DNA Has Changed In Mechanical Network, Atmasfera, Psychollywood,

N.O.H.A, oraz długo oczekiwana formacja Tito & Tarantula!!!

Start Sceny Głównej: godz.   15:00

Hardcore Stage:

tylko i wyłącznie mocne brzmienie muzyki hardcore' owej, przy jej akompaniamencie - największe w północnej Polsce ekstremalne zawody rowerowe - Soundrive North Dirt Open 2012!

>>> Soundrive Festival to więcej niż muzyka! <<<

Extremalnie:            

Oprócz strony muzycznej, część terenu festiwalowego zamieni się w poligon, mniej lub bardziej, ekstremalnych atrakcji, takich jak: przejazd na linie nad publicznością, quady, ścianka, pokazy rowerowych ewolucji, motocross czy offroad. Wszystko dostępne w pakietach dla ekstremalnych zapaleńców.

Odbędzie się również MAD RACE, czyli szalony wyścig w błocie po pełnym niespodzianek torze przeszkód! Wystartuj w MAD RACE, to tylko 3 333 metry trasy w wersji Mega MUD !

Wyścig poprowadzi i komentować będzie: Paweł Końjo Konnak. / Więcej na: http://festival.soundrive.pl/mad-race/

Soundrive Nort Dirt Open 2012:

Na terenie parku budujemy specjalnie dla was tor przeszkód, na którym to odbędą się zawody rowerowe przy dźwiękach granej na żywo muzyki sceny hardcore'owej. Najbardziej widowiskowe i skomplikowane tricki rowerowe, niezapomniane przeżycia i duża dawka adrenaliny!

Strefa Extreme czynna od godz. 10:00 - 15:00 ( http://festival.soundrive.pl/ofestiwalu/ )  

Strefa Gastronomiczna:  

Na terenie Kolibki Adventure Park egzystować będzie tętniąca życiem strefa gastronomiczna bogata w trunki, przysmaki, również coś dla wegetarian.

Miasteczko Shoppingowe / Bazar Zone:

W tej strefie będzie można nabyć wiele ciekawych i oryginalnych przedmiotów, gadżetów - nie tylko festiwalowych. Ponadto odbędzie się Mini Kiermasz Płyt. Zapraszamy wszystkich producentów, projektantów czy pasjonatów, którzy w swojej ofercie posiadają produkty nawiązujące do idei naszego festiwalu. Chętnie podczas pierwszej edycji zobaczymy cała gamę koszulek, gadżetów, biżuterii, płyt, wydawnictw związanych z muzyką niezależną. stoiska w tegorocznej edycji są za darmo! - decyduje oryginalność oraz kolejność zgłoszeń (zastrzegamy sobie prawo wyboru oferty). Dla każdego przygotujemy taką samą powierzchnię do ekspozycji i sprzedaży w oryginalnych indiańskich wigwamach.

Zgłoś swoje stoisko na:  http://festival.soundrive.pl/bazar/

I edycję Soundrive Festival poprowadzą: Tymon Tymański i Piotr Kędzierski

WSTĘP WOLNY!!!

Więcej informacji na: www.festival.soundrive.pl

SŁUCHAJ ROCK RADIA