Thirty Seconds to Mars - koncertowy niezbędnik

REKLAMA
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno - organizacyjnych związanych z koncertem zespołu Thirty Seconds to Mars w hali ERGO ARENA, który odbędzie się 4 maja 2015 r.
REKLAMA

Otwarcie bram

REKLAMA

Otwarcie bram hali ERGO ARENA nastąpi w dniu koncertu o godzinie ok. 18:30. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Około godziny 19:30 przewidywany jest występ supportu. Początek koncertu gwiazdy wieczoru został zaplanowany na godzinę 20:30. Osoby, które zakupiły pakiety Meet & Greet wchodzą wejściem A1.

Parkingi przy hali

Przy hali ERGO ARENA znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 500 aut i ok. 15 autokarów. Parking jest płatny: 20 złotych - samochód osobowy, 50 złotych - autokar. Wjazdy na parking znajdują się od strony Gdańska - Drogą Zieloną lub ulicą Gospody, oraz od strony Sopotu - Drogą Zieloną lub ulicą Łokietka. Ze względów bezpieczeństwa parking oraz wejście do ERGO ARENA dla osób niepełnosprawnych znajdują się na Parkingu P-1, przed parkingiem technicznym.

Dojazd

REKLAMA

Do hali ERGO ARENA można dojechać Szybką Koleją Miejską (SKM), tramwajem, jak i autobusem (ZTM i ZKM). Szczegółową rozpiskę można sprawdzić na stronie www.ztm.gda.pl oraz www.skm.pkp.pl.

Zakup biletów w dniu koncertu

Będzie możliwość zakupienia biletu w dniu koncertu w wyznaczonym punkcie. Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu A1 od godziny 10:00. Ponadto, bilety aż do godziny 20:30 będzie można kupować w sieci salonów Empik oraz w sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju, a także w systemie sprzedaży eBilet.

Osoby niepełnosprawne

REKLAMA

Dla osób niepełnosprawnych zostały przygotowane sektory: 318 i 324. Ze względów bezpieczeństwa parking oraz wejście do ERGO ARENA dla osób niepełnosprawnych znajdują się na Parkingu P-1, przed parkingiem technicznym.

Gastronomia na koncercie

W hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt na kondygnacji pierwszej oraz punkty mobilne na kondygnacjach trzeciej i piątej. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie

REKLAMA

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach przy wejściach: D3, B3 oraz w pobliżu restauracji CLASSIC. Zostaną one zlokalizowane na zewnątrz obiektu. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

REKLAMA

Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne

Podczas trwania koncertu Thirty Seconds to Mars w hali ERGO ARENA czynne będą punkty medyczne. Punkt stacjonarny zostanie zlokalizowany na pierwszej kondygnacji, będą również punkty mobilne.

Bankomaty

REKLAMA

W pobliżu hali ERGO ARENA znajdują się bankomaty: sieci Pekao S.A. (ul. Hestii 1), Euronet Polska (ul. Bitwy Pod Płowcami 59), Millenium (Al. Grunwaldzka 615) oraz PEKAO BP (ul. Kazimierza Górskiego 1).

Szatnia

W trakcie trwania wydarzenia szatnia będzie odpłatna - 2 zł za sztukę. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Gadżety

REKLAMA

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z zespołem. Stoisko z gadżetami będzie zlokalizowane w pobliżu szatni.

Akcje specjalne

Podczas wejścia na halę każdy uczestnik koncertu otrzyma specjalnie przygotowany kartonik, który będzie trzeba podnieść podczas trzeciego utworu. Dzięki temu wszyscy uczestnicy koncertu utworzą biało - czerwoną flagę.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory