Marsi kilka dni nad morzem!

REKLAMA
Zespół Thirty Seconds to Mars, który zagra w ERGO ARENIE już 4 maja, do Trójmiasta przyjedzie nie tylko na sam koncert. Grupa zamierza spędzić w Polsce kilka dni.
REKLAMA

Thirty Seconds to Mars mają pojawić się w Polsce już 3 maja. To właśnie tego dnia odbędzie się pokaz filmu "Artifact" w gdańskim Multikinie.

REKLAMA

Dzień później został zaplanowany koncert w ERGO ARENIE. Wszystko wskazuje jednak na to, że zespół nie zamierza od razu po jego zakończeniu opuszczać Trójmiasta. Muzycy planują spędzić w naszym kraju łącznie dwie noce.

- W tej chwili trwa uzgadnianie ostatnich szczegółów ich pobytu. Wielu rzeczy zdradzić nie możemy, ale na pewno mają sporo planów w związku z wizytą w Polsce. To nie ograniczy się tylko do samego koncertu - podkreśla Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu w ERGO ARENIE. - Warto też powiedzieć, że przyjeżdża z nimi duża grupa współpracowników. Łącznie będzie to 25 osób - dodają organizatorzy.

Tajemnicą jest, w jakim hotelu zatrzyma się zespół. Wiadomo jednak, że przez cały czas pobytu w Trójmieście grupa będzie dużo podróżować.

- Zespół zażyczył sobie w związku z tym trzy wysokiej klasy samochody - zdradza Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

REKLAMA

Jared Leto i jego koledzy przez cały czas będą jeździć między innymi Range Roverem i Range Roverem Sport. Te auta zostały przygotowane na specjalne życzenie zespołu.

Organizatorzy przypominają również, że można jeszcze nabywać ostatnie wejściówki na koncert w ERGO ARENIE. Sprzedaż prowadzona jest w internecie za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl i w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory