Rozmowa z Johnem Porterem u Moniki Piaseckiej!

REKLAMA
John Porter to walijski muzyk i wokalista, którego twórczość w Polsce została zauważona głównie dzięki duetowi z Anitą Lipnicką.
REKLAMA

Dziś artysta realizuje się w solowym projekcie, a w październiku 2014. wydał kolejny krążek "Honey Trap".

REKLAMA

Johna Portera można zobaczyć na wielu koncertach i festiwalach, a już w najbliższy piątek wystąpi jako gość specjalny podczas festiwalu Rock Stars w Katowicach, któremu, jako Rock Radio, patronujemy.

W studiu Rock Radia tekściarz i wokalista spotkał się z Moniką Piasecką. Z rozmowy dowiemy się co aktualnie dzieje się w artystycznym życiu Johna, usłyszymy o jego hobby i namiętnościach oraz o stosunku do dzisiejszego show biznesu. Wiele uwagi poświęcimy jego najnowszej płycie "Honey Trap", porównywanej przez krytyków do twórczości takich gwiazd jak Mark Lanegan. Oto co o tego typu porównaniach mówi sam John Porter:

"To bardzo miłe. Wiesz, każdy porównuje do tego, czego słucha, takie mam wrażenie. Jak ktoś lubi Marka Lanegana, to u mnie słyszy Marka Lanegana, a jak ktoś lubi Nick Cave, to ja nagle jestem Nick Cave. Oczywiście, na pewno słychać u mnie różne wpływy, nie da się tego uniknąć, czy ukrywać, ale to nie jest tak, że celowo próbuję tak robić. Kiedyś mnie to raziło, ale dziś już nie. Myślę, że publiczność i krytycy wiedzą już o co chodzi w mojej muzyce (...)."

Kilka egzemplarzy krążka "Honey Trap" (oczywiście z autografem artysty) czeka specjalnie na Was u Moniki Piaseckiej już w 17 maja.

REKLAMA

Monika Piasecka w Rock Radiu poleca na wynos i zaprasza, wspólnie z Kubą Olszewskim, już w najbliższą niedzielę od 10:00!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory