Najlepsi Szefowie Kuchni gotują razem, by pomagać bezdomnym czworonogom!

REKLAMA
Pomysłodawcy cyklu imprez Master Chefs 4 Dogs - Marcin Kaczmarek-Pielin i Joanna Pielin-Kaczmarek - oraz Fundacja Serce dla Zwierząt zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już 30 maja w restauracji Vilanova na warszawskim Wilanowie odbędzie się niezwykłe wydarzenie: znani z telewizyjnych show kucharze będą wspólnie gotowali dla osób chcących wesprzeć cel akcji. A wszystko to dla bezdomnych zwierząt!
REKLAMA

Master Chefs 4 Dogs to cykl imprez kulinarnych, których celem jest zebranie jak największej ilości darów na rzecz potrzebujących zwierząt - mówi Marcin Kaczmarek-Pielin, pomysłodawca i organizator wydarzenia - Potrzeby zwierząt bezdomnych są ogromne. Do tej pory akcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem i dzięki temu udało się w znaczący sposób pomóc już wielu schroniskom i fundacjom - dodaje.

REKLAMA

Od początku akcja ma charakter w pełni charytatywny, wszystkie osoby i firmy zaangażowane w jej organizację robią to z chęci pomocy wszystkim potrzebującym czworonogom.

Akcja rozpocznie się 30 maja o godzinie 13:00 w restauracji Vilanova, która mieści się przy ulicy Klimczaka 22 w Warszawie - Zapraszamy wszystkich, dla których los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny - zachęca Marta Koziarska, wiceprezes Fundacji Serce dla Zwierząt, która współorganizuje imprezę - aby skosztować potraw przygotowanych przez znanych z telewizyjnych show Szefów konieczne jest przyniesienie darów dla bezdomniaków lub zakupienie ich na miejscu - konkluduje.

Gotować będą finaliści i uczestnicy takich programów kulinarnych jak MasterChef, Hell's Kitchen i Top-Chef: Marcin Kaczmarek-Pielin, Patryk Dziamski, Marcin Przybysz, Bartłomiej Witkowski, Marcin Piotrowski, Karina Zuchora, Samar Khanafer, Diana Volokhova Sargsyan, Kasia Domańska czy Katarzyna Rajkiewicz.

Dary zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane do Schroniska Pruszkowskiego Stowarzyszenia na rzecz Zwierząt oraz podopiecznym Fundacji Serce dla Zwierząt. Zachęcamy do udziału w imprezie!

REKLAMA

Miejsce: Restauracja Vilanova, ul.Klimczaka 22, Warszawa

Data: 30 maja 2015r

Start o godzinie: 13:00

Organizatorzy:

REKLAMA

www.mc4d.pl

www.facebook.com/masterchef4dogs

www.sercedlazwierzat.org

www.facebook.com/FundacjaSerceDlaZwierzat

REKLAMA

Zapraszamy na wydarzenie na Facebook'u:

https://www.facebook.com/events/453528324828614

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory