3. edycja Warsaw Sneaker Market już 13 czerwca!

REKLAMA
13 czerwca w Pin Up Studio odbędzie się trzecia edycja Warsaw Sneaker Market, podczas której każdy odwiedzający tego dnia Nowogrodzką 84/86 będzie mógł kupić, sprzedać lub wymienić się butami. Na miejscu czekać będzie wiele atrakcji, a oprócz prywatnych stoisk z butami swoje produkty zaprezentują także marki oraz sklepy.
REKLAMA

Warsaw Sneaker Market zostało stworzone z myślą o całym środowisku sneakerowym w naszym kraju. Organizatorzy za główny cel przyjęli sobie promowanie miejskiego stylu życia oraz jednoczenie wszystkich, którzy czują się powiązani ze streetwearową społecznością. Druga edycja WSM odbyła się 15.03.2014r. w 1500m2 do wynajęcia, gdzie gościło ponad 2500 ludzi. Tegoroczna odsłona ma być jeszcze większym wydarzeniem, podczas którego odwiedzający mogą liczyć na aktywną obecność wielu partnerów oraz sponsorów. Organizatorom zależy nam na stworzeniu niepowtarzalnego eventu, który oprócz dużej ilości dobrych butów oferowanych przez prywatnych sprzedawców, sklepy oraz marki dodatkowo zaoferuje świetny program z dużą ilością atrakcji. Głównym motto ekipy Warsaw Sneaker Market jest: "Dobre buty, dobre życie!".

REKLAMA

W tym roku organizatorzy postanowili stworzyć program, w którym przedstawią miejsce związane z polską oraz europejską sneakergrą, opowiedzą o najciekawszych newsach ze streetwearowego środowiska oraz opiszą najciekawsze wydania, które miały premierę w ostatnim czasie. Pierwszy odcinek Sneaker TV jest już dostępny w Internecie - możesz obejrzeć go tutaj .

W czasie eventu oraz przez tydzień po jego zakończeniu miłośnicy sneakersów będą mogli kupować swoje ulubione pary od prywatnych kolekcjonerów w sieci. We współpracy z innowacyjnym narzędziem ecommerce Shoplo otworzony zostanie marketplace, dzięki któremu sprzedawcy dotrą do ludzi z całego kraju. Shoplo Warsaw Sneaker Market to także okazja dla tych sprzedawców, którzy nie pojawią się na wydarzeniu w Warszawie - swoje buty bez problemu będzie można wystawić w sklepie po wcześniejszym kontakcie na info@warsawsneakermarket.pl.

Aby uzyskać darmową wejściówkę należy zarejestrować się na stronie internetowej wydarzenia. Rejestracja zostanie otwarta w poniedziałek 8 czerwca i potrwa do czwartku 11 czerwca do godziny 23:59. Jeżeli nie zdążycie się zarejestrować, nie martwcie się, że nie wejdziecie na teren wydarzenia. W takim przypadku opłata za wejście będzie wynosiła symboliczne 5 zł.

Dołącz do wydarzenia tutaj .

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory