Premiera teledysku Rita Pax w ramach projektu Informal Sounds!

REKLAMA
W czwartek 11. czerwca odbyła się premiera kolejnego teledysku cyklu Informal Sounds. Drugą gwiazdą nowego projektu muzycznego jest kolektyw Rita Pax z utworem Too Much. Efekt współpracy można zobaczyć na YouTube.com/InformalSounds.
REKLAMA

Informal Sounds to znani artyści i nowe, zaskakujące aranżacje utworów w wersjach unplugged.

REKLAMA

W tym tygodniu premiera kolejnego video. Tym razem zaprezentuje się zespół Rita Pax, który powstał w 2012 roku z inicjatywy Pauliny Przybysz. Tworzą go Paulina Przybysz, Kasia Piszek oraz bracia Paweł i Piotr Zalewscy. Dla Informal Sounds kolektyw Rita Pax przygotował nową wersję utworu Too Much z nowej płyty Old Transport Wonders z wykorzystaniem harmonijnych dźwięków Hohner Organa, dzwonków oraz mandoliny, której towarzyszy gitara akustyczna i bębny. Teledysk powstał we wczesnych godzinach porannych na warszawskiej Pradze.

Śpiewnie i nagrywanie w plenerze jest dość ciężkie przede wszystkim dlatego, że ciężko jest zapanować nad dźwiękiem. Pojawiają się też niespodziewane efekty specjalne, którymi w naszym przypadku były przejeżdżające pociągi. Z drugiej strony jest bardzo fajne doświadczeni, relaksujące i bardzo przyjemne. - mówi Paulina Przybysz, wokalistka Rita Pax.

Partnerem strategicznym projektu Informal Sounds jest marka Levi's?, słynąca z ciekawych światowych projektów, w które bardzo często zaangażowani są muzycy. Levi's? od ponad wieku współpracuje z artystami, którzy przerabiając i personalizując kultowe produkty marki, wyrażają swój styl. Stawiając w sezonie SS15 na personalizację Levi's? z pomocą Tailor Mastera marki nadał nowe oblicze kurtkom Levi's? Trucker i koszulom Western stworzonym dla każdego z artystów biorących udział w Informal Sounds. Klasyka dżinsowego gatunku stała się unikatowym dziełem sztuki uszytym na miarę muzyków.

 

Informal Sounds to niepowtarzalne połączenie muzyki i mody. A efekty? Proste, autentyczne klipy, gdzie główna rolę grają naturalny wokal i klasyczne instrumenty. Nowe aranżacje stworzone przez muzyków specjalnie do projektu Informal Sounds i spersonalizowane według ich wskazówek kurtki i koszule Levi's? nadały unikalny charakter i podkreśliły indywidualny styl.

REKLAMA

Kolejne produkcja z udziałem nowego artysty będzie publikowana za dwa tygodnie na YouTube.com/ InformalSounds.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory