Trzecia edycja trasy koncertowej "Spragnieni Lata"!

REKLAMA
"Spragnieni Lata" muzycy ruszają w najbardziej orzeźwiającą trasę koncertową w Polsce. Trzecia edycja muzycznego projektu startuje w czerwcu. Do grona artystów zaproszonych przez Tymona Tymańskiego i markę Cydr Lubelski dołączają Skubas, Julia Marcell i Xxanaxx.
REKLAMA

Znakomici wykonawcy będą promować swoje ostatnie krążki i największe przeboje. Melancholijne ballady Skubasa stopią się z rockowym wokalem Julii Marcell, eteryczny głos Klaudii Szafrańskiej popłynie w eter w towarzystwie mocnych tanecznych brzmień Michała Wasilewskiego. A wszystko to na świeżym powietrzu, w ciepłe letnie wieczory.

REKLAMA

Powiew świeżości - tak najprościej można scharakteryzować najbliższą odsłonę "Spragnionych Lata". I to nie tylko dlatego, że fani popularnej trasy koncertowej mogą liczyć na orzeźwienie w postaci mocno schłodzonego Cydru Lubelskiego, ale przede wszystkim dlatego, że na scenie zobaczymy fantastycznych polskich wokalistów, którzy swoją popularność zawdzięczają oryginalności i autentyczności. Nad warstwą muzyczną wydarzenia czuwa Tymon Tymański, Dyrektor Artystyczny "Spragnionych Lata".

- Artyści, którzy w tej edycji dołączają do naszej rodziny: Skubas i Julia Marcell oraz Xxanaxx to muzycy niezwykle niezależni, za wszelką cenę broniący swojej scenicznej tożsamości. Dlatego są tak prawdziwi w swoim przekazie i mają tak duży emocjonalny odzew publiki. Założeniem "Spragnionych" jest prezentowanie artystycznych osobowości, które zmieniają scenę muzyczną, konsekwentnie wnosząc do niej coś nowego. A ponieważ trasa się rozwija i nabiera rozmachu, postanowiliśmy zapewnić jeszcze więcej emocji, zapraszając tym razem aż trzech artystów- zapowiada Tymon Tymański, Dyrektor Artystyczny trasy "Spragnieni Lata".

Zgodnie z ideą trasy zainicjowanej przez Cydr Lubelski pozostajemy w kręgu muzycznych duetów. Przypomnijmy, w poprzednich edycjach energetyczne i orzeźwiające koncerty zagrali Natalia Przybysz z Tymonem Tymańskim oraz Marika i L.U.C. Konwencja łączenia muzycznych stylów i scenicznych charakterów sprawdziła się od pierwszego koncertu.

- "Spragnieni Lata" to najbardziej inspirująca impreza, z jaką miałem do czynienia. Muzycy nakręcają się nawzajem, dają sobie kopa, rywalizują, ale jednocześnie motywują. To jest niesamowicie pozytywne, energetyzujące uczucie i publiczność to czuje! Dlatego cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tej trasie jako wykonawca, a od tego roku spełniam się jako Dyrektor Artystyczny - dodaje Tymon Tymański.

REKLAMA

Podczas dwóch poprzednich odsłon muzycznego projektu, "Spragnieni Lata" udowodnili, że potrafią ugasić największe pragnienie żądnych wrażeń fanów. Tym razem wydarzenie nabiera festiwalowego charakteru. Organizatorzy spodziewają się tłumów i zapowiadają wiele niespodzianek. Najświeższy line-up na polskim rynku muzycznym, goście specjalni, niecodzienne brzmienia i wakacyjna oprawa koncertów to tylko niektóre z zapowiadanych atrakcji. Będzie energetycznie i mocno jabłkowo!

Trzecia edycja trasy "Spragnieni Lata" rozpocznie się mocnym uderzeniem w Warszawie (21.06), następnie zawita do Łodzi (11.07), Krakowa (25.07), Wrocławia (31.07), Poznania (22.08), uczci finał wakacji nad morzem w Sopocie (29.08), a zakończy się podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru w Lublinie (19.09).

Inicjatorem i sponsorem trasy koncertowej "Spragnieni Lata" jest marka Cydr Lubelski.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory