Trzecia edycja trasy koncertowej "Spragnieni Lata"!

"Spragnieni Lata" muzycy ruszają w najbardziej orzeźwiającą trasę koncertową w Polsce. Trzecia edycja muzycznego projektu startuje w czerwcu. Do grona artystów zaproszonych przez Tymona Tymańskiego i markę Cydr Lubelski dołączają Skubas, Julia Marcell i Xxanaxx.

Znakomici wykonawcy będą promować swoje ostatnie krążki i największe przeboje. Melancholijne ballady Skubasa stopią się z rockowym wokalem Julii Marcell, eteryczny głos Klaudii Szafrańskiej popłynie w eter w towarzystwie mocnych tanecznych brzmień Michała Wasilewskiego. A wszystko to na świeżym powietrzu, w ciepłe letnie wieczory.

Powiew świeżości - tak najprościej można scharakteryzować najbliższą odsłonę "Spragnionych Lata". I to nie tylko dlatego, że fani popularnej trasy koncertowej mogą liczyć na orzeźwienie w postaci mocno schłodzonego Cydru Lubelskiego, ale przede wszystkim dlatego, że na scenie zobaczymy fantastycznych polskich wokalistów, którzy swoją popularność zawdzięczają oryginalności i autentyczności. Nad warstwą muzyczną wydarzenia czuwa Tymon Tymański, Dyrektor Artystyczny "Spragnionych Lata".

- Artyści, którzy w tej edycji dołączają do naszej rodziny: Skubas i Julia Marcell oraz Xxanaxx to muzycy niezwykle niezależni, za wszelką cenę broniący swojej scenicznej tożsamości. Dlatego są tak prawdziwi w swoim przekazie i mają tak duży emocjonalny odzew publiki. Założeniem "Spragnionych" jest prezentowanie artystycznych osobowości, które zmieniają scenę muzyczną, konsekwentnie wnosząc do niej coś nowego. A ponieważ trasa się rozwija i nabiera rozmachu, postanowiliśmy zapewnić jeszcze więcej emocji, zapraszając tym razem aż trzech artystów- zapowiada Tymon Tymański, Dyrektor Artystyczny trasy "Spragnieni Lata".

Zgodnie z ideą trasy zainicjowanej przez Cydr Lubelski pozostajemy w kręgu muzycznych duetów. Przypomnijmy, w poprzednich edycjach energetyczne i orzeźwiające koncerty zagrali Natalia Przybysz z Tymonem Tymańskim oraz Marika i L.U.C. Konwencja łączenia muzycznych stylów i scenicznych charakterów sprawdziła się od pierwszego koncertu.

- "Spragnieni Lata" to najbardziej inspirująca impreza, z jaką miałem do czynienia. Muzycy nakręcają się nawzajem, dają sobie kopa, rywalizują, ale jednocześnie motywują. To jest niesamowicie pozytywne, energetyzujące uczucie i publiczność to czuje! Dlatego cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tej trasie jako wykonawca, a od tego roku spełniam się jako Dyrektor Artystyczny - dodaje Tymon Tymański.

Podczas dwóch poprzednich odsłon muzycznego projektu, "Spragnieni Lata" udowodnili, że potrafią ugasić największe pragnienie żądnych wrażeń fanów. Tym razem wydarzenie nabiera festiwalowego charakteru. Organizatorzy spodziewają się tłumów i zapowiadają wiele niespodzianek. Najświeższy line-up na polskim rynku muzycznym, goście specjalni, niecodzienne brzmienia i wakacyjna oprawa koncertów to tylko niektóre z zapowiadanych atrakcji. Będzie energetycznie i mocno jabłkowo!

Trzecia edycja trasy "Spragnieni Lata" rozpocznie się mocnym uderzeniem w Warszawie (21.06), następnie zawita do Łodzi (11.07), Krakowa (25.07), Wrocławia (31.07), Poznania (22.08), uczci finał wakacji nad morzem w Sopocie (29.08), a zakończy się podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru w Lublinie (19.09).

Inicjatorem i sponsorem trasy koncertowej "Spragnieni Lata" jest marka Cydr Lubelski.

SŁUCHAJ ROCK RADIA