Kabaret Paranienormalni polecamy Na Wynos w Rock Radiu!

REKLAMA
Już w najbliższą niedzielę Monika Piasecka zaprasza na wyjątkowe spotkanie z kabaretem Paranienormalni.
REKLAMA

"Wakacje, jedziemy na wakacje, gdzieś mam Egipt i Chorwację, Polska większe ma atrakcje". Tak śpiewał znany poeta-klasyk, czyli Igor Kwiatkowski z Kabaretu Paranienormalni. Wszyscy członkowie kabaretu zgodnie twierdzą: nadbałtyckie kurorty nie mają sobie równych. Dlatego n admorska trasa Paranienormalnych stała się już tradycją. W tym roku rozpocznie się 17 lipca i potrwa do 16 sierpnia.

REKLAMA

Baltic Tour 2015 to pewność rewelacyjnej zabawy podczas urlopu i wyjątkowa atrakcja dla wszystkich fanów dobrej rozrywki. Paranienormalni wpisali się już w nadmorski krajobraz i, jak sami powtarzają od lat, są "równie kultowi jak smażalnie ryb, maszyny do wyławiania maskotek, a obecność na występie jest obowiązkowa niczym zjedzenie gofra z bitą śmietaną" . Ich energia i humor oraz uwielbiane przez wszystkich postaci rozgonią wszelkie chmury, uleczą słoneczne oparzenia i zaradzą na problemy z wakacyjną miłością.

W nadchodzącym wakacyjnym sezonie Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki znów pojawią się z najnowszym programem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Podczas Baltic Tour 2015 widzowie zobaczą dobrze znane, jak i zupełnie nowe skecze. Pomorska publiczność pozna dalsze losy Jacka Balcerzaka i doktora Prozaka, zobaczy skecze z udziałem Mariolki, a także mnóstwo improwizacji i wspólnej zabawy z publicznością. Spektakle trwać będą około dwóch godzin a zakończone będą spotkaniami z fanami.

Adresy i godziny podane będą na oficjalnej stronie kabaretu, a w Rock Radiu zapraszamy Was na pełną humoru, wyjątkową rozmowę Moniki Piaseckiej z jednym z najlepszych kabaretów w Polsce - grupą Paranienormalni. Do wygrania również bilety na występy kabaretu w ramach trasy Baltic Tour 2015!

Już w najbliższą niedzielę od 10.00-14:00.

REKLAMA

Zapraszamy!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory