Tymon Tymański dla Informal Sounds!

REKLAMA
Do grona artystów Informal Sounds dołączył właśnie Tymon Tymański. Znany rockandrollowy artysta i performer, w duecie z gitarzystą Marcinem Gałązką, wykonał zupełnie nowy utwór Free Fall. Klip można już zobaczyć na YouTube.com/InformalSounds.
REKLAMA

Tymon Tymański od zawsze lubi zaskakiwać. Ten nietuzinkowy artysta, muzyk, kompozytor

REKLAMA

oraz twórca sceny Yassowej, w projekcie Informal Sounds pokazał zupełnie inne oblicze - Tymona romantycznego. Klimatyczny, bardzo spokojny i melodyjny kawałek "Free Fall" nagrany został  w archiwum starych zakładów wojskowych na warszawskiej Pradze.

 

Partnerem strategicznym projektu Informal Sounds jest marka Levi's?, słynąca z ciekawych światowych projektów, w które bardzo często zaangażowani są muzycy. Levi's? od ponad wieku współpracuje z artystami, którzy przerabiając i personalizując kultowe produkty marki, wyrażają swój styl. Stawiając w sezonie SS15 na personalizację Levi's? z pomocą Tailor Mastera marki nadał nowe oblicze kurtkom Levi's? Trucker i koszulom Western stworzonym dla każdego z artystów biorących udział w Informal Sounds. Klasyka dżinsowego gatunku stała się unikatowym dziełem sztuki uszytym na miarę muzyków.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory