Warsaw Drum Festiwal 2015!

REKLAMA
Koncerty, warsztaty perkusyjne, konkurs, panele dyskusyjne i spotkania z muzykami - wszystko to w ramach jednego wydarzenia dedykowanego miłośnikom rytmu - Warsaw Drum Festival. We wrześniu stolica zabrzmi mocnym, perkusyjnym uderzeniem.
REKLAMA

"Nie ma nic piękniejszego niż wspieranie siebie nawzajem i wspólne pokonywanie trudności - mówi pomysłodawczyni Festiwalu Agnieszka Trzeszczak (perkusistka, założycielka szkoły Drum Academy) - razem nie tylko szybciej rozwijamy się jako muzycy, ale też jako ludzie. Ideą Warsaw Drum Festiwal jest właśnie zarażanie się nawzajem pozytywną energią, wspólna radość z tworzenia i słuchania muzyki, stąd tak duży nacisk kładziemy na zajęcia warsztatowe i panele dyskusyjne. Rytm jest bliski każdemu z nas, dlatego chcemy żeby przyłączyli się do nas wszyscy, którzy czują w sobie twórczą energię i chęć dzielenia się swoją pasją".

REKLAMA

Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 września 2015 w warszawskim klubie Palladium a otworzy go koncert zespołu Coma. Oprócz gwiazdy wieczoru na scenie pojawią się także: rockowy skład Pączki w tłuszczu oraz nietypowy duet perkusyjny Bucket Guys. Dodatkową atrakcją będzie finał, organizowanego w ramach Festiwalu, konkursu dla młodych perkusitów Stargate Drum Contest. Wśród cennych nagród znajduje się jedna szczególnie wartościowa - występ jako support Comy. Drugiego i trzeciego dnia Festiwalu odbędą się warsztaty dedykowane perkusistom. W ramach karnetu wstępu będzie można uczestniczyć w spotkaniach z takim gwiazdami jak Matt Garstka (Animals as Leaders), Tomek Torres (Afromental) czy Tomasz Mądzielewski (Mrozu). Sobotni wieczór uświetni występ Sorry Boys oraz zespołów Aikiddo i Dollz a w niedzielę organizatorzy zapraszają na zamykający Festiwal koncert zespołu Poluzjanci i Michał Mliczarek Trio.

"Warsaw Drum Festival współtworzy zgrana ekipa ludzi, których połączyła muzyczna pasja i chęć wymiany doświadczeń, inspiracji, wspólnego rozwoju. Właśnie w takiej atmosferze powstaje wydarzenie, które, mamy nadzieję, na stałe zagości na kulturalnej mapie Warszawy" - dodaje Agnieszka Trzeszczak. Festiwal oferuje różnorodne typy uczestnictwa - od wejściówek umożliwiających udział we wszystkich wydarzeniach, po jednodniowe passy na warsztaty ze znanymi perkusistami, informacje na temat grafiku znajdują się na stronie internetowej www.drumfestival.pl

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory