Iron Maiden zagra w Polsce!

REKLAMA
Na 3 lipca 2016 zaplanowano występ zespołu Iron Maiden w Polsce. Panowie zagrają na Stadionie Wrocław. Koncert w Polsce to część światowej trasy koncertowej grupy promującej swój najnowszy krążek - wydany we wrześniu 2015 r. "The Book of Souls".
REKLAMA

Trasa, w ramach której zespół wystąpi w kilkudziesięciu krajach Ameryki Północnej, Południowej, Azji, Afryki, Oceanii i Europy, rozpocznie się 24 lutego 2016 r. Ostatni koncert grupy zaplanowano natomiast na 4 sierpnia 2016 r. W sumie panowie zagrają 48 koncertów.

REKLAMA

Występ Iron Maiden w Polsce oficjalnie potwierdziły już władze spółki Wrocław 2012. Niebawem informacja o koncercie ma znaleźć się także na stronie internetowej zespołu. Pierwsze bilety na imprezę będzie można natomiast kupować już na przełomie października i listopada.

Grupa powstała w grudniu 1975 r. Od tamtego czasu Iron Maiden nagrali 16 albumów studyjnych, wydali pokaźną liczbę krążków koncertowych, EP-ek, singli czy box setów.  W sumie sprzedali ponad 120 mln albumów. Pierwszym singlem promującym ich najnowszy, wydany 4 września, krążek "The Book of Souls", jest kawałek "Speed of Light".

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory