Placebo podsumowuje 20 lat na scenie koncertem MTV Unplugged!

REKLAMA
MTV Unplugged jest kamieniem milowym w karierze zespołu i podsumowuje jego wszystkie dotychczasowe osiągnięcia. Fani będą mogli usłyszeć znane przeboje w nowych aranżacjach i z udziałem gości specjalnych. Koncert zostanie wyemitowany premierowo 27 listopada 2015 o godz. 20:00 w MTV Polska. Tylko w Rock Radiu wyjątkowe zestawy CD+DVD z zapisem tego wydarzenia do złapania w "Ale powiedz tylko słowo..." od godz. 10.00! Słuchaj i wygrywaj!
REKLAMA

Placebo - jeden z najciekawszych i najpopularniejszych zespołów na świecie - zapisze się w historii muzyki, dając jedyny w swoim rodzaju koncert z kultowej serii MTV Unplugged z okazji swojego dwudziestolecia na scenie. Ekskluzywny występ został nagrany w sierpniu 2015 w Londynie - w mieście, w którym grupa zagrała swój pierwszy duży koncert jeszcze przed premierą debiutanckiego albumu "Placebo".

REKLAMA

Brian Molko, Stefan Olsdal oraz eks-członkowie zespołu wydali wspólnie 7 albumów studyjnych oraz sprzedali łącznie 12 milionów płyt. Grupa ma na koncie takie przeboje, jak "Every You Every Me", "Song to Say Goodbye", "Too Many Friends" czy "Loud Like Love". Panowie słyną także ze swoich spektakularnych koncertów na żywo. W 2009 roku zostali wyróżnieni prestiżową nagrodą MTV EMA dla Najlepszego Artysty Alternatywnego. 20 lat kreatywności, kontroli nad biegiem własnej kariery oraz podejmowania wyzwań - to przyniosło im status globalnej gwiazdy.

- Placebo mieli ogromny wpływ na twórczość wielu współczesnych artystów. Koncert MTV Unplugged będzie swoistym przypomnieniem dla wszystkich o ich wyjątkowej pozycji w branży muzycznej, którą wypracowali sobie przez tych 20 lat, nie ulegając szybko zmieniającym się trendom, lecz je wyznaczając - mówi Daniel Lieberberg, wiceprezes Vertigo/Capitol - Polydor/Island, oddziału Universal Music.

- Koncert MTV Unplugged z udziałem Placebo będzie spektakularnym wydarzeniem. Marki Placebo i MTV Unplugged tworzą idealne połączenie - dodaje Mara Ridder-Reichert, dyrektor działu MTV Talent & Music w północnej Europie.

Koncert zostanie wyemitowany premierowo 27 listopada 2015 o godz. 20:00 w MTV Polska.

REKLAMA

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl , Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory