Świąteczna siara prezentowa na wagę złota! Słuchaj i wygrywaj!

REKLAMA
Wypasiona szczota (ta najnowsza, co nie dość, że rozczesuje, to jeszcze i nabłyszcza włosy) dla wujka, który właśnie zaczął łysieć. Krem, na który (tylko i wyłącznie akurat na ten) uczulona jest dziewczyna brata. Voucher na romantyczną kolację dla siostry, którą właśnie porzucił facet (no serio, jakby nie mógł po Świętach). Jaka jest największa wtopa związana ze świątecznym prezentem, jaką udało się Wam zaliczyć? Piszcie na kakao@rockradio.pl i łapcie kasę!
REKLAMA

Wypasiona szczota (ta najnowsza, co nie dość, że rozczesuje, to jeszcze i nabłyszcza włosy) dla wujka, który właśnie zaczął łysieć. Krem, na który (tylko i wyłącznie akurat na ten) uczulona jest dziewczyna brata. Vouvher na romantyczną kolację dla siostry, którą właśnie porzucił facet (no serio, jakby nie mógł po Świętach). Jaka jest największa wtopa związana ze świątecznym prezentem, jaką udało się Wam zaliczyć? Piszcie na kakao@rockradio.pl i łapcie kasę!

REKLAMA

Kasa uszczęśliwi największych pechowców - tych, których świąteczne wtopy najsilniej zmiażdżą, powalą, wbiją w podłogę lub opuszczą szczęki Kędziora i Tymona do poziomu podłogi albo nawet podziemnego parkingu. Słowem: już w poniedziałek rusza świąteczny konkurs w "Rannym Kakao"! Panowie codziennie rano będą czekali na wasze maile, w których opisywać będziecie swoje największe świąteczne wtopy związane z prezentami, jakie udało wam się zaliczyć. Wygrają ci, którzy rzeczone wtopy opiszą wmożliwie najbardziej kwiecisty sposób ;) Do złapania vouchery o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w eventim.pl!

Słuchaj "Rannego Kakao" już od poniedziałku i zgarniaj nagrody!

REGULAMIN KONKURSU

Kasa uszczęśliwi największych pechowców - tych, których świąteczne wtopy najsilniej zmiażdżą, powalą, wbiją w podłogę lub opuszczą szczęki Kędziora i Tymona do poziomu podłogi albo nawet podziemnego parkingu.

REKLAMA

Słowem: 30 listopada rusza świąteczny konkurs w "Rannym Kakao"! Panowie codziennie rano, od poniedziałki aż do piątku, będą czekali na wasze maile, w których opisywać będziecie swoje największe świąteczne wtopy związane z prezentami. Wygrają ci, którzy rzeczone wtopy opiszą w możliwie najbardziej kwiecisty sposób ;)

Do złapania vouchery o wartości 300 zł do wykorzystania na koncerty, festiwale i inne wydarzenia rozrywkowe na eventim.pl !

REGULAMIN KONKURSU

Słuchaj "Rannego Kakao" już od poniedziałku i zgarniaj nagrody!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory