Eagles of Death Metal znów zagrają w Paryżu. Wspólnie z U2.

REKLAMA
Zespół Eagles of Death Metal zamierza wrócić do Paryża po traumatycznych wydarzeniach z listopada. Panowie zagrają dziś i jutro we francuskiej stolicy.
REKLAMA

Eagles of Death Metal zagrają w Paryżu z U2

REKLAMA

Zespół Eagles of Death Metal zamierza wrócić do Paryża po traumatycznych wydarzeniach.

Przypomnijmy, że 13 listopada terroryści zaatakowali uczestników koncertu Eagles of Death Metal w klubie Bataclan, zabijając kilkadziesiąt osób. Po zamachach odwołano serię występów nie tylko we Francji, ale i w całej Europie. Wśród artystów, którzy wówczas zrezygnowali z show było U2.

Irlandczycy przełożyli koncerty i 6 grudnia zagrają w Paryżu. W trakcie wykonania ostatniej piosenki w AccorHotels Arena, Bono i spółce towarzyszyć mają członkowie Eagles of Death Metal.

Rzecznicy grup na razie nie potwierdzili tych informacji.

REKLAMA

13 listopada, podczas koncertu Eagles of Death Metal w paryskim klubie Bataclan, doszło do zamachów terrorystycznych, w których zginęło kilkadziesiąt osób. Setki kolejnych zginęły w atakach przeprowadzonych w innych miejscach francuskiej stolicy, m.in. w okolicy stacji metra Les Halle czy w pobliżu stadionu Stade de France.

Po zamachach liczni artyści odwołali swoje planowane występy nie tylko we Francji, ale i w całej Europie. W gronie muzyków znaleźli się zarówno Eagles of Death Metal, jak i U2.

Ci ostatni zdecydowali, że 6 i 7 grudnia znów zagrają w Paryżu. W AccorHotels Arena, Bono i spółce towarzyszyć mają członkowie Eagles of Death Metal. O sprawie informuje większość światowych mediów muzycznych, w tym m.in. magazyn "Billboard" . Choć - jak się zaznacza - wspólnych występów obu zespołów nie potwierdzają ich rzecznicy prasowi.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory