Cała prawda o Guns N'Roses zostanie wkrótce ujawniona!

REKLAMA
Dokładnie 5 stycznia, podczas programu "Jimmy Kimmel Live" Axl Rose opowie o planowanej reaktywacji Guns N' Roses. Grupa rzekomo negocjuje obecnie warunki występu na festiwalu Coachella. Amerykanie mają też ruszyć w trasę koncertową, która obejmie 25 miast.
REKLAMA

Axl Rose opowie o Guns N' Roses we wtorek

REKLAMA

Podczas wtorkowego programu "Jimmy Kimmel Live" Axl Rose opowie o planowanej reaktywacji Guns N' Roses.

Grupa rzekomo negocjuje obecnie warunki występu na festiwalu Coachella. Amerykanie mają też ruszyć w trasę koncertową, która obejmie 25 miast.

Nie jest pewne w jakim składzie wystąpią Guns N' Roses. Axl Rose, Slash i Duff McKagan zaangażowani są w reaktywację. Na perkusji prawdopodobnie pojawi się Matt Sorum, a nie pierwszy perkusista Gunsów, Steven Adler.

Slash zagrał ostatni koncert z Guns N' Roses 17 lipca 1993 roku. W październiku 1996 roku ogłosił, że nie jest już członkiem zespołu.

REKLAMA

Czy informacje te są prawdziwe przekonamy się już w najbliższy wtorek.

Nie jest jednak pewne w jakim składzie wystąpią Guns N' Roses. Wiadomo, że Axl Rose, Slash - który jesienią 1996 roku oznajmił, że nie jest już członkiem zespołu - i Duff McKagan zaangażowani są w reaktywację. Na perkusji prawdopodobnie pojawi się Matt Sorum, a nie pierwszy perkusista Gunsów, Steven Adler.

Temat reaktywacji formacji zaczęły pojawiać się w mediach latem 2015 r. W okół tematu nadal pojawia się jednaki sporo pytań, na które Axl Rose ma odpowiedzieć właśnie w najbliższy wtorek. 

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory