"Vinylowe historie" w Rock Radiu!

REKLAMA
Zobacz jak Mick Jagger sprawdził się w roli scenarzysty! Poznaj bohaterów nowego serialu HBO i łap muzyczne gadżety w klimacie lat 70. Słuchaj Rock Radia codziennie od poniedziałku do czwartku, poznaj "Vinylowe historie" i zgarniaj nagrody!
REKLAMA

Codziennie, już od poniedziałku, w "Propagandzie" Rock Radia, szansa na wyjątkowe nagrody: koszulka, płyta ze ścieżką dźwiękową z serialu "Vinyl" i słuchawki Thomson.

REKLAMA

W poniedziałek, 15 lutego o godz. 3.00 w nocy, równocześnie ze światowym debiutem, odbędzie się premiera nowego serialu HBO Vinyl. W roli głównej występuje Bobby Cannavale, a partnerują mu Olivia Wilde i Ray Romano. W serialu pojawiają się również Juno Temple, James Jagger i Max Casella. Vinyl to szalona, dekadencka podróż przez ciemną stronę muzycznego świata w Nowym Jorku lat siedemdziesiątych.

 

Twórcy serialu: Martin Scorsese, Mick Jagger i Terence Winter zabierają widzów w podróż do pełnego seksu i narkotyków świata biznesu muzycznego w Nowym Jorku w latach 70., w przededniu ery punka, disco i hip-hopu. W samym centrum rozkwitającej sceny muzycznej jest Richie Finestra (w tej roli Bobby Cannavale), szef wytwórni płytowej American Century Records. Jego życie to niekończąca się impreza, przez którą przewijają się piękne kobiety, zdolni muzycy i członkowie nowojorskiej bohemy. Teraz wytwórnia ma zostać przejęta, a Finestra próbuje ją ratować. Nagłe wydarzenia przewracają jego życie do góry nogami, rozbudzając w nim na nowo namiętność do muzyki i kładąc się cieniem na jego życiu prywatnym.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory