Na Rozkładówce Rock Radia - Luxtorpeda

REKLAMA
Królowie mocnych brzmień wracają z nowym materiałem - "MYWASWYNAS"!
REKLAMA

Najnowszy czwarty album w dorobku zespołu zawiera 11 kompozycji, bardzo różnorodnych jednak wyjątkowo spasowanych w jedną spójną rockową całość. Tematyka i teksty to wiwisekcja człowieczeństwa, szczera, przejmująca, momentami dowcipna i lekka. Autorzy opowiadając o sobie, opowiadają również o Tobie, bo jak zaznaczają - różni nas tylko umiejętność napisania i wykrzyczenia tego co wspólnie odczuwamy i przeżywamy. To pełnokrwisty, treściwy, muzyczny krążek i pochłaniająca opowieść.

REKLAMA

- Płyty wydajemy często, ponieważ gramy bardzo dużo koncertów i chcemy to robić z wielkim pierwotnym entuzjazmem. Trudno jest zagrać blisko trzysta razy i nie powtarzać tych samych numerów. Mamy fanów, którzy pojadą za nami wszędzie i chcą usłyszeć coś nowego.

- Czasy się bardzo zmieniły, ponieważ w wielu wywiadach czy recenzjach mało mówimy o warstwie tekstowej. Wszyscy skupiamy się na brzmieniu. Zastanawiam się czy nasze przesłanie jest tak mocne, że ludzie wolą skupić się na tym jak brzmi gitara.(...) Drodzy słuchacze jeśli sięgniecie po album "MYWASWYNAS" to mam nadzieję, że poznacie cały materiał od początku do końca i nic wam nie umknie - mówił w Rock Radio Litza. Na rozmowę z zespołem Luxtorpeda zapraszam 8 i 9 kwietnia. Ruszamy od 9:40! Mariusz Stelmaszczyk

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory