Wielka debata: Bono vs Pawłowicz. Na żywo w Rock Radiu!

REKLAMA
Co mogło połączyć postaci z tak innej bajki? Ich wizyta w studio Rock Radia jest efektem wielu godzin rozmów i pertraktacji. W końcu się zgodzili. Całość nagraliśmy na przysłowiową taśmę.
REKLAMA

"Kocham Cię jak Irlandię" - śpiewał kiedyś zespół Kobranocka. Od wczoraj do Irlandii nie jest nam jednak po drodze. Zauważalne ochłodzenie stosunków na linii Warszawa - Dublin zawdzięczamy Krystynie Pawłowicz.

REKLAMA

Urodziła się 14 kwietnia 1952 roku w Wojcieszowie, jest prawnikiem, nauczycielem akademickim, dr hab. profesorem w Wyższej Szkole Administracji Państwowej w Ostrołęce. To tylko oficjalny skrót jej biografii. Z innych źródeł wiemy, że Pani Profesor szerszej publiczności znana jest między innymi za sprawą afery z "wielkim żarciem w Sejmie". NIe przepada za homoseksualistami, ludźmi innych kultur, wyznania i orientacji politycznej. Właściwie nie wiadomo za kim prof. Pawłowicz przepada.

Wczoraj znowu było o niej głośno. Posłanka z ramienia PiS postanowiła w tradycyjny dla siebie sposób - na Facebooku - skomentować opinię lidera U2 - Bono - na temat postawy Polski i Węgier wobec napływu uchodźców. Muzyk dość dosadnie uznał nas za "hipernacjonalistów". Nie spodobało się to rzecz jasna hiperobrończyni swoich wartości - Krystynie Pawłowicz.

"Panie Bono, hiperinternacjonalisto! Niemcy mają dla Pana ok.73 tysiące muzułmanów. Nie wiedzą gdzie i komu ich upchnąć. Są dla Pana, do zabrania od razu, z dostawą do domu, na rancho lub do apartamentu" - napisała na swoim wallu prof. Pawłowicz. Ale to nie koniec. Bono jest dla niej "pieśniarzem", a o sytuacji w kraju dowiedział się od "europejskich lewaków".

Przestrzeń do wymiany myśli i poglądów. Agora. Pole do dyskusji. Tak zawsze wyobrażaliśmy sobie idealne radio, które chcemy tworzyć. Do tej wolnej od werbalnej agresji przestrzeni zaprosiliśmy głównych bohaterów wczorajszych nagłówków - Krystynę Pawłowicz i Bono. Czy znajdą jakąkolwiek nić porozumienia? Czy bariera językowa będzie problemem? Jakie wnioski powinniśmy zatrzymać dla siebie z tej budzącej emocje dyskusji?

REKLAMA

Wielka debata w Rock Radiu stała się faktem. W prime timie. Bez ograniczeń. Bono vs Pawłowicz Prowadzący - Piotr Kędzierski

Jaki jest wynik tego starcia? Słuchajcie najnowszego odcinka Rannego Kakao...

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory