Panasewicz nowym prezenterem w Rock Radio?

REKLAMA
Janusza Panasewicza przedstawiać nie trzeba, ale w takiej roli go jeszcze nie widzieliśmy...
REKLAMA

Jakie jest "Ranne Kakao" wszyscy wiedzą. Tymon Tymański, Piotr Kędzierski, od poniedziałku do piątku, od 7 do 10. Czy ten funkcjonujący od ponad 5 lat duet, jest w stanie ktokolwiek rozdzielić? Czy ktoś ma na tyle dużo odwagi, żeby bezceremonialnie wcisnąć się między dwóch pozornie nie do poróżnienia prowadzących?

REKLAMA

"Zostawcie Titanica", "Marchewkowe Pole", "Zawsze Tam Gdzie Ty" - wszyscy wiedzą kto jest autorem tych przebojów. Niektórzy mówią o nich - "polscy Stonesi". Ale my uważamy, że są jedyni w swoim rodzaju. Mowa oczywiście o Lady Pank, którzy wydali właśnie nową płytę - "Miłość i Władza". O najświeższym krążku, do studia Rock Radia, przyszedł poopowiadać lider legendarnej formacji - Janusz Panasewicz.

"Ranne Kakao" chyba za bardzo mu się spodobało. Najpierw wyrecytował z pamięci pogodę dla kluczowych miast w kraju, a później bez pardonu wykurzył ze studia Rock Radia jednego z prowadzących - Piotra Kędzierskiego. Kolaboracja Tymańskiego i Panasewicza wyszła rewelacyjnie. Koniec końców, Pan Janusz pozwolił Kędziorowi wejść do studia, ale na tym atrakcje się nie skończyły.

Wokalista Lady Pank nie chciał oddać przysłowiowej pałeczki dziennikarskiej i zaczął strzelać pytaniami jak z karabinu. "Ile trwał Twój najdłuższy związek i czemu tak krótko?", "Jaka jest Twoja recepta na miłość?" - wyciągał kolejne pytania z kapelusza i rzucał nimi w stronę Kędzierskiego. Ten, totalnie speszony, nie wiedział co począć. Jak skończyła się cała awantura?

Wystarczy kliknąć i odsłuchać najnowszego odcinka "Rannego Kakao".

REKLAMA

Audycji słuchajcie od poniedziałku do piątku, od 7 do 10, na antenie Rock Radia!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory