Live chat z Jarosławem Kaczyńskim!

REKLAMA
Prezes PiS wystąpił w nowej dla siebie roli - wziął udział w specjalnym chacie internetowym, na którym na żywo odpowiadał na pytania internautów.
REKLAMA

Jarosław Kaczyński na dobre wszedł w XXI wiek. W sobotę o godzinie 13 (czyli wtedy kiedy rozpoczynał się marsz KOD w Warszawie) odbył się pierwszy live chat z udziałem prezesa PiS. Internauci pytali o system ochrony przed uchodźcami, o lekcje patriotyzmu w szkołach, czy Trybunał Konstytucyjny, a Kaczyński systematycznie odpowiadał. Prezes odpowiedział też na kilka pytań... hmmm... lifestylowych. Pierwsza kategoria to kulinaria - ulubionym daniem prezesa jest tradycyjne danie kuchni staropolskiej, czyli bigos. Jeśli chodzi o kino - Kaczyński również ma swojego faworyta - jest nim film reżyserii Davida Leana - "Most na rzece Kwai".

REKLAMA

Tymon i Kędzior nie mogli sobie darować. Prezes Kaczyński przelotnie, dosłownie na momencik wpadł do studia Rock Radia, gdzie po raz kolejny w swojej karierze odpowiedział na kilka pytań naszych szalonych prowadzących. Tymon i Kędzior pytali między innymi o to, czy prezes myli Błaszczykowskiego z Błaszczakiem, ale postawili też dość kontrowersyjną tezę, dlaczego to właśnie "Most na rzecz Kwai" jest ulubionym filmem Kaczyńskiego.

Tradycyjnie zapraszamy na "Ranne Kakao", codziennie od 7 do 10, na antenie Rock Radia. Warto. Sprawdzone info.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory