Oświadczyny Tomasza Karolaka!

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej w naprawdę spektakularnym stylu...

Zwykło się mówić, że mężczyzna w swoim życiu powinien posadzić drzewo, spłodzić syna i wybudować dom. Podejrzewamy, że Pan Karolak ma te wszystkie czynności za sobą, ale do zestawu dołożył ostatnio jeszcze jedną ważną cegiełkę. Podczas premiery nowego przedstawienia "Słownik Ptaszków Polskich" w swoim teatrze IMKA znany i lubiany aktor postanowił oświadczyć się swojej wieloletniej partnerce Violi Kołakowskiej. Karolak wszedł na scenę, wręczył wybrance bukiet 100 róż i powiedział kilka ciepłych słów o ich relacji. "Teraz powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie to jest zbyt pretensjonalne, więc ja się jej oświadczę za kulisami" - dodał serialowy Ludwig.

Jak powiedział - tak zrobił. Chwycił dłoń Kołakowskiej i zaprowadził za kurtynę. Nie wiemy dokładnie co się tam działo, ale sądząc po uśmiechu podejrzewamy, że kobieta powiedziała sakramentalne "tak".

Kędzior i Tymon nie mogli powstrzymać się przed skomentowaniem tej sytuacji. Mieli nawet swoich wysłanników, którzy przesłali nam swoje nagrania prosto z tego ważnego wydarzenia.

Nie musimy chyba przypominać, że "Rannego Kakao" możecie słuchać codziennie od 7 do 10? No... Bardzo nas to cieszy!

Do usłyszenia!

SŁUCHAJ ROCK RADIA