ANATOMIA ROCKA - The Rolling Stones!

REKLAMA
Nie można zrozumieć niczego, co działo się przez ostatnie pół wieku na świecie, nie znając tej kapeli.
REKLAMA

The Rolling Stones... Czyli ponad 50 lat brudnego rock and rolla. W weekend w Rock Radiu o kapeli wszech czasów opowiadać będą gwiazdy polskiej muzyki.

REKLAMA

Janusz Panasewicz będzie wspominał koncert w Chicago. Na który leciał liniami, którymi przewozi się kury i świnie. - To był niesamowity, niespotykany dotąd powiew wolności - wspomina występ grupy wokalista Lady Pank.

Muniek Staszczyk opowie o swoim spotkaniu ze sławnymi Brytyjczykami i o pierwszych zachwytach. - Gdy miałem dwanaście lat, myślałem, że to murzyńska kapela - mówi Rock Radiu wokalista T. Love.

Sidney Polak zdradzi jakim sposobem próbował przechytrzyć ochronę, by dostać autograf Stonesów. - Zrobiłem zamieszanie pod sceną, udawałem, że zemdlałem... Wzięli mnie do namiotu sanitarnego, który stał tuż przy scenie - Polak.

O muzyczny inspiracjach opowie Tomek Organek. Uwielbiam w nich pociąg, coś jak lokomotywa... Rozpędzają się od pierwszego numeru i tak do końca koncertu.

REKLAMA

Blogerka Sylwia Kubryńska powie, co to za uczucie, słyszeć na żywo przebój Gimme Shelter. Jeden z najbardziej tajemniczych utworów w historii muzyki.

Na prywatne wspomnienia gwiazd o The Rolling Stones zapraszamy do ANATOMII ROCKA! Do usłyszenia 11 i 12 czerwca. Zaczynamy o 9:40!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory