Życzenia urodzinowe w Kakao!

REKLAMA
Według definicji solenizant to "osoba, która danego dnia obchodzi swoje urodziny lub imieniny". I to właśnie solenizantom została poświęcona spora część tego odcinka "Rannego Kakao". 22 czerwca urodzili się między innymi Kazimiera Szczuka, czy Dan Brown. Ale swoje święto ma też kumpel Kędziora i Tymona - Marcin Dorociński.
REKLAMA

Specjalnie dla niego panowie przygotowali małą niespodziankę. Do studia Rock Radia zaprosiliśmy zespół Pectus, który specjalnie dla Marcina odśpiewał personalizowany prezent muzyczny. "Twoje życie długa droga, czasem trzeba iść pod wiatr" - nucił pod nosem lider Pectus - Tomasz Szczepanik. Wierzymy, że po wysłuchaniu tego numeru, po policzku Marcina pociekła delikatna łezka wzruszenia...

REKLAMA

To nie koniec atrakcji. W kolejce do naszego radia czekał już kolejny solenizant - Franciszek Smuda. Legendarny trener takich zespołów jak Stal Mielec, Piast Gliwice, no i rzecz jasna - Reprezentacja Polski. Smuda zgodził się też odpowiedzieć na kilka pytań panów prowadzących. Z wywiadu dowiecie się między innymi, czy w sytuacjach intymnych trener miał pseudonim "mamusia" i czy to prawda, że celowo grał na remis.

Więcej atrakcji każdego ranka. W Rock Radiu. Od 7 do 10. Bądźcie z nami w "Rannym Kakao"!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory