Oglądaj mistrzów gry Counter Strike już 25 i 26 czerwca!

REKLAMA
25-26 czerwca 2016 r. na antenie Polsat Viasat Explore odbędzie się transmisja na żywo pierwszego w historii Championship Series - turnieju Counter-Strike Finals. Na tegoroczne wydarzenie organizatorzy zapraszają do Londynu, do SEE Arena Wembley.
REKLAMA

ECS przeznaczy w tym roku 3,5 mln na nagrody i wsparcie zespołów, rywalizujących w tej internetowej grze. ECS-CS należy do grupy liderów rozwoju i promocji e-sportu na świecie, jest także organizatorem jednej z największych profesjonalnych lig w CS:GO. W ciągu trzech miesięcy w rywalizacji weźmie udział dwadzieścia drużyn z całego świata. Osiem najlepszych - cztery europejskie i cztery amerykańskie - spotkają się na SSE Arena na Wembley, gdzie zawalczą o tytuł mistrza Champion Series. Pierwsze fazy turnieju dostępne będą tylko w Internecie za pośrednictwem Twitch.tv, a wielki finał obejrzymy na żywo w Polsat Viasat Explore.

REKLAMA

To pełne emocji wydarzenie będzie transmitowane na kanale Polsat Viasat Explore. Rozgrywki obejrzymy dzięki firmie FACEIT, kreatorowi jednej z wiodących platform gier on-line.

W piątek (24 czerwca) będzie prowadzona transmisja z otwarcia turnieju, od południa można śledzić ją na polskim kanale Twitch - https://www.twitch.tv/viasatexplore

W sobotę (25 czerwca) od g. 11:00 najważniejsze wydarzenia ligowe będą dostępne na polskim kanale Twitch - https://www.twitch.tv/viasatexplore

W niedzielę (26 czerwca) na kanale Polsat Viasat Explore będzie prowadzona transmisja na żywo z najważniejszych rozgrywek; wydarzenia towarzyszące będzie można obejrzeć też na Twitch.tv.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory