Lato na bogato w Rock Radiu!

REKLAMA
Długo wyczekiwany koniec roku szkolnego nastąpił i odpinamy wrotki!
REKLAMA

"Nie spać, zwiedzać" , czyli wakacyjny poranek Rock Radia, który pobudzi Was do działania.

REKLAMA

Lato to piękny czas, idealny na zażegnanie wszelkich konfliktów i budowanie przyjaźni na całe życie. Czas zakopać topór wojenny! Wszystko na antenie Rock Radia w kąciku "Topimy lody"! Nie traćmy czasu na kłótnie.

"Typowa Iwona" nauczy Was podstawowych i bardzo przydatnych zwrotów po chorwacku, bułgarsku, grecku, turecku, mandaryńsku, itd. Nie musicie się martwić, że na tegoroczne wczasy All Inclusive pojedziecie nieprzygotowani. Bariera językowa przestanie istnieć!

"Nie spać, zwiedzać" codziennie od 06:00 do 10:00!

"Lato na bogato" w Rock Radiu to także wakacyjne odloty, najbardziej zwariowane historie! "Wakacyjny przygodnik", czyli wspomnienia waszych ulubionych muzyków, aktorów, kabareciarzy i youtuberów. Jakie historie letnie najchętniej wspominają?

REKLAMA

A już w lipcu ruszają "Miejskie łowy" , czyli podchody dla słuchaczy Rock Radia. W czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu ukryliśmy worek, a w nim... niezbędnik wakacyjny! Co dokładnie jest w worku? Tego dowiecie się już wkrótce!

Słuchajcie nas bardzo uważnie. Codziennie podamy trzy wskazówki, które doprowadzą Was do miejsca, w którym ukryliśmy nagrody.

A wieczorem "Rock Radio Na Trawie" . Chillujemy przy najlepszych numerach i słuchamy o najważniejszych wydarzeniach muzycznych tego lata.

To wszystko i wiele więcej w Rock Radiu! "Lato na bogato" startuje już jutro!

REKLAMA

Do usłyszenia!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory