[ANATOMIA ROCKA] Guns N' Roses

REKLAMA
Podpalali pokoje hotelowe, na scenie rozwalali sprzęt, ćpali na potęgę... I mieli wszystko w d*pie. Najbardziej niebezpieczny zespół na świecie - Guns N' Roses - w najbliższy weekend w Rock Radiu!
REKLAMA

co godzinę o tej kultowej kapeli opowiadać będą:

REKLAMA

Co godzinę o tej kultowej kapeli opowiadać będą:

Krzysztof Skiba

Guns N' Roses to była maszyna. Robili niesamowity show! Welcome to the jungle znali wszyscy. To był team! Duff McKagan - świetny basista. Slash - król gitary...  Super, że się reaktywowali. Dla rocka to świetna wiadomość.

Jarek Janiszewski

REKLAMA

Guns N' Roses grali świetne koncert. Mieli swój styl... Slash grający na gitarze, zawsze brzmiał świetnie, wyśmienicie. Znakomita artykulacja. Do tego ta punkowa agresja! To dało niesamowity efekt!

Adam Burzuński KNŻ

Jak o nich usłyszeliśmy w Polsce, to był po prostu zachwyt. Mieli fajne numery. Cała pierwsza płyta... Super!Slash wniósł do gitarowego grania bardzo wiele. Swoje brzmienie, styl. Jak go słuchasz, to wiesz, że to on, a nie ktoś inny!

Paweł Małaszyński

REKLAMA

Guns N' Roses , był dla mnie zespołem zjawiskowym. Jedna z tych kapel, którą noszę głęboko w sercu, za to co zrobili na pierwszych trzech płytach.

Sidney Polak

Koncert Guns N' Roses ... Energia, niesamowite przeżycie! Pustą, plastikową butelką trafiłem Axela w nogę. To był chuligański wybryk. Nic mu się nie stało, ale mam wspomnienie na całe życie.

Doda

REKLAMA

Za nim zgodziłam się być z Nergalem... Musiał się nauczyć grać solo z November rain. Poznałam Slasha. W Łodzi wystąpiłam z nim na jednej scenie. Ciepły, miły człowiek. Jako nastolatka wznosiłam do niego modły.

Wojtek Błach

Guns N' Roses... Niesamowite wspomnienie. Na ich płyty nazbierałem, myjąc toalety w pociągach. 5 tygodni to trwało. Trzeba było mocno się zmotywować, zatkać nos... I płyty były moje.

Modest Ruciński

REKLAMA

Guns and Roses... W tej odmianie rocka więcej jest liryzmu. To była muzyka, przy której kiedyś tańczyło się przytualńce na szkolnych dyskotekach.

Tomek Lubert

Slash to jest taka pierwsza osobowość jeśli chodzi o gitarę na przełomie lat 80/90. Uczyłem się wszystkich jego riffów i solówek. Miał takie brzmienie w łapie, że ja p*erdole!

Justin Sullivan

REKLAMA

Guns and Roses.... Byli ucieleśnieniem idei rock and rolla... Takich jak wolność, "chce tego teraz, i natychmiast", "p*eprzyć wszystkich." To jest fajne jak masz te naście lub dwadzieścia kilka lat.

Więcej w Rock Radiu. Słuchamy 8 i 9 października!

Zaczynamy w sobotę o 9:45!

Zaprasza Paweł Jawor

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory