"Wojny Robotów" - wielkie emocje i niesamowite pojedynki!

REKLAMA
Zgrzyt stali, lecące iskry i wiwatujący tłum. Wojny robotów to widowisko, które wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów i fanów sztuk walki. Jak na prawdziwym ringu, bywa mniej lub bardziej brutalnie.
REKLAMA

Walki robotów to zawsze efektowne widowisko. Turnieje wzorowane są na prawdziwych japońskich walkach sumo. Na specjalnych ringach roboty walczą tak długo, aż jeden zniszczy drugiego. Wszystkie chwyty dozwolone. Roboty mogą razić się prądem, a nawet przypalić żywym ogniem. Wszystko po to, by zniszczyć elektronikę przeciwnika. Liczy się zwinność, siła, wytrzymałość oraz szybkość.

REKLAMA

Emocjonujące starcia robotów widzowie Polsat Viasat Explore HD będą mogli obejrzeć w najnowszym serialu "Wojny robotów". W towarzystwie prezenterów: Dara O Briain'a, Angeli Scanion i Jonhatan'a Pearce'a wyruszą do świata chaosu, totalnej destrukcji i. cieknącego oleju. Na ringu zawalczy 40 różnych robotów bojowych. Do Wielkiego Finału przejdzie tylko pięć z nich.

Na polu bitwy staną m.in. Carbide , Schockwave , Thor czy Apollo . Roboty będą musiały wziąć udział w trzech rundach: w walce grupowej, pojedynku twarzą w twarz i pojedynku finałowym. Choć rozgrywane walki będą trwały maksymalnie trzy minuty, to emocje jakie im towarzyszą będą trwały znacznie dłużej. Praktyka pokazuje, że czasem kilkanaście sekund na ringu decyduje o wyniku starcia. Zwłaszcza, gdy robot wygrywa przez tzw. nokaut (np. poprzez unieruchomienie przeciwnika na 10 sekund).

Piątka finalistów wyłoniona podczas eliminacji powalczy o tytuł najlepszego robota. Na tym etapie, o zwycięstwie zadecydują także sędziowie w składzie: prof. Noel Sharkey, dr Lucy Rogers i prof. Sethu Vijayakumar, światowej sławy robocista. Przy ocenianiu wezmą pod uwagę m.in. stan uszkodzenia, agresję i sprawowanie kontroli. Na tym nie koniec wielkich emocji. Na polu bitwy pojawią się także cztery złowrogie roboty - Dead Metal, Sir Killalot, Matilda i Shunt, które walczą tylko wtedy, jeśli któryś z uczestników konkursu wejdzie na ich teren czyli tzw. "Corner Patrol Zone". Czy telewizyjnym robotom uda się pokonać równie silne i brutalne maszyny podczas serii niebezpiecznych i głośnych starć? Tego dowiemy się już dziś, 11 października.

WOJNY ROBOTÓW - w każdy wtorek, od 11 października do 15 listopada, o godzinie 22.00 na antenie Polsat Viasat Explore.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory