[ANATOMIA ROCKA] STING

REKLAMA
Muzyk, który wyprzedził swoją epokę.
REKLAMA

Nie ważne czy nagrywa solo czy z The Police. Sting to jeden z najbardziej charakterystycznych muzyków, który wzbudza zainteresowanie wśród wielu pokoleń. Ba! Sam powiedział kiedyś, że najbardziej lubi chodzić do barów ze striptizem, ponieważ to jedyny moment kiedy nikt się na niego nie gapi.

REKLAMA

Jan Borysewicz

We trzech stworzyli coś co sprawiło, że przełamali wszystkie bariery w muzyce. Zmieniło się to dopiero gdy pojawiła się Nirvana i przebiła The Police.

Damian Ukeje

Jest taka wersja ''Shape Of My Heart'' gdzie Sting razem ze swoim gitarzystą siedzą sobie na kanapie i grają ten numer w niezwykle klimatyczny sposób. Sting to artysta, który ma wpływ na światową muzykę oraz na zespoł Perfect.

REKLAMA

Mark Richardson (Skunk Anansie)

The Police to jedna z kapel mojego dzieciństwa. Stewart Copeland był moim bohaterem, uwielbiałem jego grę na bębnach.

Robert Motyka

Byłem na koncercie Stinga w słynnym Spodku w Katowicach kiedy śpiewał ''Fields of gold''. Ryczałem wówczas jak dziecko! Nie mogłem uwierzyć, że na wyciągniecie ręki stoi gość, który śpiewa tak samo jak na płycie!

REKLAMA

Wojciech Błach

The Police to moją wielka miłość. Widziałem ich kilka razy na żywo. Natchnęli mnie do tego, że sam nauczyłem się grać ''Every Breath You Take''.

Ray Wilson

Miałem przyjemność dzielić scenę ze Stingiem podczas Festiwalu w Oświęcimiu. Bardzo podobał mi się jego koncert. Kiedy zostałem zaproszony przez jego syna, który ma własny zespól Fiction Plane i muszę przyznać, z brzmi bardzo podobnie do ojca!

REKLAMA

Więcej w Rock Radiu już 8 i 9 października! Zaczynamy w sobotę o 9:45!

Zaprasza Mariusz Stelmaszczyk

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory