[ANATOMIA ROCKA] Metallica

REKLAMA
Metallica w Rock Radiu. Już w najbliższy weekend o swojej muzyce, będą opowiadać muzycy tej kultowej amerykańskiej formacji.
REKLAMA

James Hetfield

REKLAMA

Nic bym nie zmienił. Dotarliśmy tu gdzie jesteśmy właśnie przez to wszystko co wydarzyło się w przeszłości. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Na pewno nie jestem dumny z każdej decyzji, ale jestem dumny z tego że przetrwałem. Powiedziałbym sobie z przeszłości, żeby się nie przejmować tak bardzo. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Lars Ulrich

Gdybym mógł, pewnie postarałbym się trzymać oczy szeroko otwarte i doświadczać wszystkiego co się działo. Kiedy patrzę w przeszłość mam wrażenie, że zawsze byłem bardzo zajęty. Niecierpliwie wypatrywałem przyszłości, nie skupiałem się na chwili. Teraz staram się bardziej zagłębiać w teraźniejszość. Podobnie jak James nie chciałbym napisać historii na nowo. Patrząc na te 35 lat mogę śmiało powiedzieć, że możemy być z siebie dumni.

Kirk Hammett

REKLAMA

Myślę, że od zawsze było mi przeznaczone granie z tymi chłopakami. Nie zamieniłbym na nic innego krwi, potu i łez, przez które przeszliśmy, bo to one doprowadziły nas do miejsca gdzie jesteśmy teraz. Myślę że wspólnie jesteśmy lepszymi ludźmi niż byliśmy kiedyś. Z niecierpliwością patrzę w przyszłość... Myślę że psychicznie i twórczo jesteśmy w bardzo dobrym miejscu i wygląda na to, że żwawo idziemy do przodu.

Robert Trujillo

To, co tak bardzo doceniam, to granie z moimi bohaterami - Metallicą, czy Ozzy Ozbournem - i możliwość dawania czegoś od siebie. Panuje tu naprawdę wyjątkowy duch współpracy, ale oprócz tego możemy liczyć na siebie nawzajem. Czuję, że mam ogromne szczęście. Wśród gości Anatomii Rocka pojawią się też znani polscy fani Metalliki i ludzie, którym bliska jest ich twórczość.

Adam Wolski (Golden Life)

REKLAMA

Pamiętam Metallikę z tych pierwszych płyt. Nieźle dawali czadu... Ale jak pojawił się Czarny Album to... Wow! To co oni robią na koncertach to jest masakra! Świetny band! Nagraliśmy nawet kawałek, którym oddajemy hołd Metallicę.

Maciej Orłoś

Nothing else matters to jest taka klasyka, że hej! Wysoko na liście rockowych utworów. Ku mojemu zaskoczeniu, mój 16-letni syn puścił mi ostatnio w samochodzie płytę z Metalliką.

Krzysztof Bagiński i Michał Huszcza (Wszystkie nieprzespane noce)

REKLAMA

Pamiętamy jak wyszła płyta St. Anger... Słyszeliśmy taką historię, że inne zespoły nie dają radę coverować tych piosenek. Panowie z Metallicy grają to tak szybko i sprawnie... Tysiąc uderzeń na minutę podwójnej stopy!

Paweł Małaszyński

Weź przebój Czarny album!? To niemożliwe. Ale ja na każdej kolejne płycie odnajduje kilka kawałków, które są za*ebiste.

Vienio

REKLAMA

Wybitni, genialni muzycy, kompozytorzy... Cały heavy metal może być dla mnie nie za bardzo interesujący, ale kompozycje Metalliki to inna sprawa. Ta wrażliwość, taki pomysł na siebie... To potrafi tylko jeden zespół.

Malwina Buss

Nawet jeśli nie do wszystkich trafia ten hard rock, to i tak na obozach, czy koloniach wszyscy tańczyli przytulańce do Nothing else matters.

Mateusz Ziółko

REKLAMA

Bardzo żałuję, że nigdy nie byłem na ich koncercie. Czarny album... TO było coś niesamowitego. To się już nie powtórzy.

Więcej w Rock Radiu. Słuchamy 26 i 27 października!

Zaczynamy w sobotę o 9:45!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory