NIECH ROCK BĘDZIE Z TOBĄ - CAŁY ROCK!

REKLAMA
Czas pędzi nieubłaganie! Już w najbliższy weekend powitamy rok 2017. No właśnie... Jakie masz plany na sylwestra?
REKLAMA

Obstawiamy, że pierwszy raz to pytanie padło już pod koniec sierpnia. Klasyk! Kończą się wakacje, ludzie zaczynają myśleć o świętach, a przecież tuż po nich... sylwester! "Już zaraz 1 września, a Ty jeszcze nic nie zaplanowałeś".

REKLAMA

Możliwości na spędzenie tej magicznej nocy jest wiele. Maryla Rodowicz wywijająca sztucznym pępkiem na sylwestrze w Toruniu. Maraton najśmieszniejszych polskich kabaretów (UWAGA: tej karuzeli śmiechu nie da się zatrzymać). Oczywiście, nie może zabraknąć piastujących naszą muzykę ludową najlepszych zespołów disco-polo!

Cytując klasyka: "TFU" . Nie martw się. Mamy dla Ciebie propozycję.

Przez całą noc zagramy największe klasyki rocka. To na naszej "sylwestrowej scenie" pojawią się The Rolling Stones , U2 , The Doors , Jimi Hendrix , Police i wielu innych. Numery, które rozkręcą Twoją prywatkę. Najlepsze numery największych kapel od 22:00 do bladego świtu!

Sylwestrowa noc to nie tylko czas szampańskiej zabawy, ale także czas podsumowań. Mijający rok 2016 spłodził wiele nowych postaci w polskim szoł-bizie i wskrzesił starych wyjadaczy.

REKLAMA

Postanowiliśmy wyróżnić tych najważniejszych. W Rock Radiu nagrodzimy bohaterów (i antybohaterów) 2016 roku!

Do usłyszenia 31 grudnia.

Niech rock będzie z Tobą! Cały rock.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory