NIECH ROCK BĘDZIE Z TOBĄ - CAŁY ROCK!

Czas pędzi nieubłaganie! Już w najbliższy weekend powitamy rok 2017. No właśnie... Jakie masz plany na sylwestra?

Obstawiamy, że pierwszy raz to pytanie padło już pod koniec sierpnia. Klasyk! Kończą się wakacje, ludzie zaczynają myśleć o świętach, a przecież tuż po nich... sylwester! "Już zaraz 1 września, a Ty jeszcze nic nie zaplanowałeś".

Możliwości na spędzenie tej magicznej nocy jest wiele. Maryla Rodowicz wywijająca sztucznym pępkiem na sylwestrze w Toruniu. Maraton najśmieszniejszych polskich kabaretów (UWAGA: tej karuzeli śmiechu nie da się zatrzymać). Oczywiście, nie może zabraknąć piastujących naszą muzykę ludową najlepszych zespołów disco-polo!

Cytując klasyka: "TFU" . Nie martw się. Mamy dla Ciebie propozycję.

Przez całą noc zagramy największe klasyki rocka. To na naszej "sylwestrowej scenie" pojawią się The Rolling Stones , U2 , The Doors , Jimi Hendrix , Police i wielu innych. Numery, które rozkręcą Twoją prywatkę. Najlepsze numery największych kapel od 22:00 do bladego świtu!

Sylwestrowa noc to nie tylko czas szampańskiej zabawy, ale także czas podsumowań. Mijający rok 2016 spłodził wiele nowych postaci w polskim szoł-bizie i wskrzesił starych wyjadaczy.

Postanowiliśmy wyróżnić tych najważniejszych. W Rock Radiu nagrodzimy bohaterów (i antybohaterów) 2016 roku!

Do usłyszenia 31 grudnia.

Niech rock będzie z Tobą! Cały rock.

SŁUCHAJ ROCK RADIA