[ANATOMIA ROCKA] DIRE STRAITS

REKLAMA
Mistrz gitary, którego miękkiego brzmienia nie można pomylić z żadnym innym. Mark Knopfler - żywa legenda rocka, zaliczany często do grona najlepszych instrumentalistów świata.
REKLAMA

Muniek Staszczyk

REKLAMA

Mark Knopfler zawsze idzie swoją drogą, nie nagina się, jest dojrzałym artystą. Jego solowa płyta "Privateering" zrobiła na mnie ogromne wrażenie, tam nie ma słabych piosenek.

Maciej Orłoś

O Knopflerze mówi się, że jest antygwiazdą. Zachowuje się zupełnie normalnie. Po wywiadzie dałem mu do podpisania płytę, a on zanim mi ją oddał dokładnie sprawdził czy marker jest już suchy.

Skiba

REKLAMA

Dire Straits to absolutna klasyka rocka. Mają na swoim koncie kilka światowych szlagierów, które wszyscy kojarzą a wielu kocha.

Jarek Janiszewski

Mieli bardzo duży wpływ na historię muzyki, zwłaszcza jeśli chodzi o brzmienie, klimat i o refleksyjność płynącą z dźwięków.

Rafał Rutkowski

REKLAMA

Dużo ludzi dzięki Markowi wzięło gitarę do ręki. "Money For Nothing" to jeden z pierwszych teledysków jakie widziałem w życiu.

Piotr Metz

Robiąc wywiad z Knopflerem zobaczyłem przed sobą szczęśliwego, spełnionego muzyka, który wszystko już zrobił i teraz ma absolutną wolność.

Więcej w Rock Radiu 21.01 i 22.01. Startujemy o 9:50.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory