[KONKURS] Zgarnij zaproszenia na 4 GALĘ STAND-UP COMEDY!

REKLAMA
To już 4 GALA STAND-UP COMEDY, czyli THE BEST OF minionego roku polskiej sceny stand-upu. Po raz kolejny podczas Gali będzie można zobaczyć najlepszych polskich komików, którzy zaprezentują swoje najpopularniejsze fragmenty z 2016 roku. Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Wejściówki do zgarnięcia w Rock Radiu!
REKLAMA

Niesamowita atmosfera, ogromna porcja rozrywki, wielkie wydarzenie, najprawdziwsza uczta dla fanów stand-upu i nie tylko. A wszystko to dzięki naszym najlepszym komikom:

REKLAMA

Abelard Giza

Katarzyna Piasecka

Tomasz Jachimek

Rafał Rutkowski

REKLAMA

Rafał Pacześ

Łukasz Lotek Lodkowski

Tomasz Boras Borkowski

Jacek Stramik

REKLAMA

Całość poprowadzi Kacper Ruciński.

O oprawę muzyczną zadba: DJPaulo (Bisz/BOK)

Dodatkowo po raz pierwszy w historii Gali, oprócz największych komików, pojawią się suporty. Młodzi i zdolni komicy, których chcemy Wam zaprezentować, aby jeszcze bardziej zainteresować Was stand-upem.

Zgarnij podwójną wejściówkę na imprezę w swoim mieście! Słuchaj Rock Radia i weź udział w konkursie.

REKLAMA

2.02 Warszawa Torwar

3.02 Gdańsk Ergo Arena

4.02 Bydgoszcz Łuczniczka

5.02 Poznań Sala Ziemi

REKLAMA

7.02 Katowice Spodek

8.02 Kraków Audytorium Maximus

9.02 Wrocław Hala Stulecia

Nie znasz jeszcze stand-upu? Nic nie mówią Ci wymienione nazwiska? To przyjdź i przekonaj się, że jest to ogromna porcja znakomitej rozrywki. Nie ma lepszej imprezy stand-upwej w Polsce, dzięki której możesz zobaczyć to co w polskim stand-upie najlepsze. Tylko zanim przyjdziesz musisz wiedzieć, że stand-uperzy ostro i szczerze, poruszają tematy niejednokrotnie kontrowersyjne ale jednocześnie niezwykle ważne. Nie ma dla nich tematów tabu. Z dystansem i humorem komentują otaczającą nas codzienność sięgając często po słowa, które zwykło uważać się za wulgarne. Dlatego program raczej przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

REKLAMA
 

4 Gala Stand-up Comedy 20174 Gala Stand-up Comedy 2017 mat. prasowe mat. prasowe

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory