Nowy serial HBO "Wielkie kłamstewka"!

REKLAMA
"Wielkie Kłamstewka", czyli nowy miniserial HBO w gwiazdorskiej obsadzie! W produkcji występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley, a partnerują im Alexander Skarsgard, Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott, James Tupper i Jeffrey Nordling.
REKLAMA

Nowy siedmioodcinkowy miniserial HBO z Reese Witherspoon , Nicole Kidman i Shailene Woodley to historia o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziana oczami trzech kobiet. Oparta na bestellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule produkcja pełna jest emocji i czarnego humoru.

REKLAMA

W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Kochające matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Za ich pozornie perfekcyjnym życiem kryje się jednak sieć kłamstw. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej syn Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) biorą ją pod swoje skrzydła, co nie pozostaje bez znaczenia dla relacji z Renatą (Laura Dern). Przykry incydent w szkole wyznacza nowe linie podziału. A gdy w miasteczku dochodzi do zbrodni, która zaburza idealne życie mieszkańców, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, który pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Produkcja w przewrotny sposób podejmuje temat mitu perfekcyjnego amerykańskiego życia i sprzeczności, jakie kryją się za misternie skonstruowanymi fasadami domów, małżeństw i przyjaźni. Miniserial przedstawia obraz niewielkiej społeczności napędzanej plotkami i nierównościami finansowymi, konfliktami, sekretami i zdradami, które wpływają na relacje między małżonkami, rodzicami i dziećmi, przyjaciółmi i sąsiadami.

W główne role wcielają się wyróżniona Nagrodą Akademii Reese Witherspoon (Spacer po linie), nagrodzona Oscarem Nicole Kidman (Godziny), nominowana do nagrody Złotego Globu i nagrody SAG Shailene Woodley (Spadkobiercy), laureatka trzech Złotych Globów Laura Dern (Dzika droga), Alexander Skarsg?rd (serial HBO Czysta krew), Zoë Kravitz (Mad Max: Na drodze gniewu, Niezgodna), Adam Scott (Parks and Recreation, Pakt z diabłem), James Tupper (Uwaga, faceci!, Zemsta) i Jeffrey Nordling (Sully, Motyw). Za reżyserię odpowiada nominowany do Oscara Jean-Marc Vallée (Witaj w klubie). Autorem scenariusza jest wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy David E. Kelley (Gdzie diabeł mówi dobranoc, Prawnicy z Miasta Aniołów, Kancelaria adwokacka i Ally McBeal).

Premiera nowego miniserialu HBO Wielkie kłamstewka odbędzie się w poniedziałek, 20 lutego o godz. 3.00 w nocy w HBO, równolegle z premierą amerykańską. Następna emisja w HBO odbędzie się również w poniedziałek o godz. 20.10. Powtórka w HBO zaplanowana jest na środę, 22 lutego o godz. 22.10. Kolejne odcinki co poniedziałek w HBO, a powtórki w środy. Serial będzie dostępny w HBO GO - premierowy odcinek od 20 lutego. Chcesz wiedzieć więcej? Słuchaj Rock Radia w niedzielę (19/02) po 14:00!

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory