WIELKI ROCK NA WIELKANOC

REKLAMA
Drodzy słuchacze! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cykl audycji, które mają choć na chwilę odciągnąć was od świątecznego stołu. Robimy to dla waszego dobra. Przestrogą jest wydawca Powstania Rock Radia - gruby Karol. Uwierzcie nam, nie chcecie skończyć jak on. Odstawcie jajko z majonezem i odpalcie Rock Radio. Starujemy w Wielką Sobotę!
REKLAMA

Wielka Sobota:

REKLAMA

Poświęceni w Rock Radiu , czyli historie gwiazd rocka, które angażują się w akcje charytatywne. Rock'n'roll to nie tylko imprezy i piękne kobiety. Największe rockowe nazwiska korzystają ze swojej popularności pomagając najbardziej potrzebującym istotom. Jesteśmy pod wrażaniem takiej postawy.

Słuchajcie Poświęconych od 09:00 do 14:00. Tylko w Rock Radiu.

Klasyka Rocka łączy pokolenia Mariusz Stelmaszczyk potwierdzi tę teorię! W studiu Rock Radia pojawią się Antek Królikowski i Krzysztof Szewczyk oraz Alan Andersz i Wojciech Pijanowski. Szukamy wspólnego mianownika w ich życiowych "playlistach". Słuchajcie Rock Radia od 14:00 do 19:00.

Wielkanoc:

REKLAMA

Wielki Rock na Wielkanoc! Cezary Bielak zaprasza na najzabawniejsze sytuacje z historii rocka. Nie można brać wszystkiego na poważnie!

Jarmark Wielkanocny Kiedy w końcu przestaniemy jeść warto zrobić coś ambitnego! Posłuchajcie co warto przeczytać, jakie premiery filmowe i teatralne mają miejsce w te święta. Może skoczycie na jakiś koncert? O wszystkich najbardziej interesujących wydarzeniach kulturalnych powie Mariusz Stelmaszczyk. Po 14:00 w Rock Radiu.

Lany poniedziałek

Woda na młyn , czyli wielkanocne Powstanie Rock Radia. A w nim: JA JA - lekcja języka niemieckiego z Agatą Dud oraz ranking 10 największych jajogłowych w kraju. Macie swoich faworytów? Dzwońcie na 22 4444 066 i zostawiajcie swoje propozycje. Możecie wysyłać także maile na powstanie@rockradio.pl!

REKLAMA

Spokojnie, nie musicie się zrywać o 06:00. Wielkanocne Powstanie startuje o 07:00.

Przystanek Wielkanoc w Rock Radiu! Kędzior na moment zamienił P.K.S. na... quad Rafała Sonika!

Zwycięzca rajdu Dakar i wasz ulubiony prowadzący zapraszają! Od 10:00 do 14:00 tylko w Rock Radiu.

Od 14:00 Rock Radio Gra na święta , a w nim:

REKLAMA

konkurs "Co było pierwsze... kura czy jajko?" dwa tytuły, jeden wykonawca - który powstał jako pierwszy?

najlepsze anegdoty gości Rock Radia z... lanego poniedziałku (czekamy też na wasze historie - 22 4444 066)

Sportowy wieczór z Cezarym Bielakiem i Radosławem "Nie mów do mnie teraz" Majdanem! Trochę ruchu po wielkanocnym obżarstwie nie zaszkodzi, prawda?

Od 18:00 do 22:00!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory