"Władca Dziczy" w Polsat Viasat Nature!

REKLAMA
"Władca Dziczy" to seria podróżnicza opowiadająca o wyprawach Dominica Monaghana, aktora znanego z serialu Zaginieni, a także filmu Władca Pierścieni. Poszukuje on najniebezpieczniejszych, najbardziej spektakularnych i niespotykanych zwierząt świata.
REKLAMA

W trzecim sezonie tego popularnego serialu Dominic Monaghan odkrywa zakątki odległych krajów, takich jak Boliwia, Madagaskar, Sri Lanka, Mozambik i Filipiny, w poszukiwaniu największego, najdziwniejszego i najbardziej niesamowitego stworzenia na świecie. Prowadzący program znany jest z ról w takich produkcjach jak Władca Pierścieni czy Zaginieni.

REKLAMA

Monaghan jest wielkim pasjonatem zwierząt. Jego miłość do insektów i gadów narodziła się w dzieciństwie i jest jej wierny do dnia dzisiejszego. W tym sezonie programu Dom chce odnaleźć jeszcze ciekawsze okazy zwierząt, takie jak: kobra indyjska, latająca jaszczurka, rekin wielorybi a także niesamowicie rzadki i przerażający palczak madagaskarski. To tylko kilka pozycji z listy prowadzącego.

W każdym z odcinków Monaghan zabiera widzów w emocjonującą i pełną wrażeń podróż, podczas której robi wszystko, żeby stanąć oko w oko z przedstawicielem najrzadszego i najniebezpieczniejszego gatunku zwierząt.

Kim jest Dominic Monaghan?

W swojej karierze aktorskiej Dominic Monaghan wykazuje się niebywałą wszechstronnością. Wcielał się w takie role, jak: Meriadoc 'Merry' Brandybuck w trylogii Władca Pierścieni, Charlie Pace w Zaginionych i wiele innych.

REKLAMA

W 2012 roku Monaghan stworzył program Władca Dziczy. To seria podróżniczo-przygodowa, w której ten entuzjasta dzikich zwierząt wędruje przez odległe zakątki świata, szukając najbardziej egzotycznych, dziwacznych i niebezpiecznych stworzeń, jakie zamieszkują naszą planetę. Monaghan, który jest również producentem wykonawczym programu, zabiera widzów w osobistą podróż po tak niesamowitych miejscach, jak tropikalne lasy Brazylii, oceany Mozambiku czy bogate ekosystemy Madagaskaru - aby spotkać się twarzą w twarz z najbardziej nieuchwytnymi i niezwykłymi stworzeniami znanymi człowiekowi. Po drodze spotyka pełnych życia lokalnych mieszkańców, ekscentrycznych znawców tematu i mnóstwo rozmaitych gatunków, zamieszkujących najdziwniejsze i najbardziej dzikie miejsca na naszej planecie. Odkrywa przy tym zupełnie nowy gatunek pająka, który został nazwany na jego cześć - pająk Monaghan (lub Ctenus monaghani).

Seria Władca Dziczy zadebiutowała w 2012 roku w Wielkiej Brytanii, a w 2013 roku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Program był nominowany w kategorii "najlepszy serial dokumentalny" podczas trzeciej edycji dorocznej gali Critics' Choice Television Awards, a także w kategorii "wybitny niearanżowany program dokumentalny" podczas 66. gali Primetime Creative Arts Emmy Awards.

Monaghan uczęszczał do Aquinas College w Wielkiej Brytanii, gdzie studiował literaturę angielską, aktorstwo i geografię. Obecnie mieszka w Los Angeles.

Więcej informacji o serialu usłyszycie w Trochę Kultury i Klasycznym Wieczorze Rock Radia!

REKLAMA

'Władca Dziczy''Władca Dziczy' mat. prasowe

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory