Slash da koncert w... ZOO!

Slash zapowiedział wyjątkowy koncert w Zoo w Los Angeles

Greater Los Angeles Zoo Association organizuje 20 maja wyjątkowy Bestly Ball z okazji 50 rocznicy powstania Zoo w Los Angeles. Podczas imprezy zagra między innymi Slash, gitarzysta Guns N' Roses, który jest członkiem zarządu GLAZA oraz kolekcjonerem gadów .

Slash wystąpi razem ze swoimi przyjaciółmi - Jackiem Blackiem, Grace Potter i Bernardem Fowlerem. Magazyn "Billboard" informuje, że fani muzyka będą mogli śledzić koncert w wirtualnej rzeczywistości, za pośrednictwem Google Daydream lub specjalnych okularów Samsung Gear VR, po zainstalowaniu aplikacji NextVR.

Jak mówi Jennifer Breithaupt, dyrektorka do spraw mediów, reklamy i globalnej rozrywki w firmie Citi: "Razem z naszymi przyjaciółmi z Live Nation i Next VR, staramy się poszerzać granice przestrzeni muzycznej, aby dostarczyć fanom niespotykany do tej pory dostęp bez potrzeby uczestnictwa".

Dochody z koncertu zostaną przeznaczone na Species Conservation Action Network, akcję mającą na celu ochronę zagrożonych gatunków. Podczas imprezy odbędą się też aukcje charytatywne.

SŁUCHAJ ROCK RADIA