Slash da koncert w... ZOO!

REKLAMA
Slash zapowiedział wyjątkowy koncert w Zoo w Los Angeles
REKLAMA

Greater Los Angeles Zoo Association organizuje 20 maja wyjątkowy Bestly Ball z okazji 50 rocznicy powstania Zoo w Los Angeles. Podczas imprezy zagra między innymi Slash, gitarzysta Guns N' Roses, który jest członkiem zarządu GLAZA oraz kolekcjonerem gadów .

REKLAMA

Slash wystąpi razem ze swoimi przyjaciółmi - Jackiem Blackiem, Grace Potter i Bernardem Fowlerem. Magazyn "Billboard" informuje, że fani muzyka będą mogli śledzić koncert w wirtualnej rzeczywistości, za pośrednictwem Google Daydream lub specjalnych okularów Samsung Gear VR, po zainstalowaniu aplikacji NextVR.

Jak mówi Jennifer Breithaupt, dyrektorka do spraw mediów, reklamy i globalnej rozrywki w firmie Citi: "Razem z naszymi przyjaciółmi z Live Nation i Next VR, staramy się poszerzać granice przestrzeni muzycznej, aby dostarczyć fanom niespotykany do tej pory dostęp bez potrzeby uczestnictwa".

Dochody z koncertu zostaną przeznaczone na Species Conservation Action Network, akcję mającą na celu ochronę zagrożonych gatunków. Podczas imprezy odbędą się też aukcje charytatywne.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory