W TO MI MAJ, czyli Majówka w Rock Radiu!

REKLAMA
Drodzy słuchacze! Majówka za pasem, na pewno więc macie już ogarnięte swoje "w góry" i "nad morza", działki czekają, grille się grzeją. My też jesteśmy gotowi. Oto lista wszystkich atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy!
REKLAMA

1 maja

REKLAMA

7:00-10:00 Powstanie Rock Radia

Wyjątkowo niegroźny, bo wolny poniedziałek zaczniemy od rozmowy o pogodzie - pogoda w majówkę to przecież sprawa kluczowa i pewnie większość z nas czeka na te kilka upragnionych słów z ust pogodynek: "30 stopni, słoneczko, wicher tylko w żaglach". A skoro mowa o pogodynkach - w Powstaniu przygotowaliśmy dla was zestawienie najśmieszniejszych prognoz pogody a także ranking piękności: kto jest najseksowniejszą pogodynką i dlaczego właśnie Tomasz Zubilewicz?

10:00-14:00 Piotr Kędzierski Show

W Międzynarodowy Dzień Pracy Kędzior będzie gościł specjalistę od najbardziej pracowitych stworzeń na świecie. Dzięki prezesowi Polskiego Związku Pszczelarstwa poznamy ABC Zapylania, czyli prawdziwy miód na uszy!

REKLAMA

14:00-18:00 Rock Radio Gra

W Święto Pracy zbierze się nam na wspominki - o swoich pierwszych zarobionych pieniądzach opowiedzą nam Omenaa Mensah, Paweł Małaszyński i Marcin Prokop.

18:00-22:00 Klasyczny Wieczór

Pierwszy dzień maja - teraz naprawdę możemy już mieć nadzieję, że wszystko się ostatecznie zazieleni, a śnieg przestanie znienacka spadać nam na głowy. Ten piękny miesiąc powitamy zestawieniem najlepszych rockowych klasyków ze słowem maj. W planach między innymi Slade i "My Oh My", pozostałe wybierzecie Wy, głosując na naszej stronie www.rockradio.pl

REKLAMA

2 maja

7:00-10:00 Powstanie Rock Radia

W pierwszy majowy wtorek relaksujemy się od samego rana, czyli Majówka na relaksie. Jeżeli macie kłopoty z opanowaniem technik relaksacyjnych, specjalnie dla Was Marek Starybrat wypyta Krzysztofa Ibisza, jak on to robi. To znaczy relaksują się.

10:00-14:00 Piotr Kędzierski Show

REKLAMA

Szykujcie się, oto wyjątkowy Urodzinowy PKS! Kędzior kończy 35 lat, zegar tyka - zostało tylko pięć lat na zrobienie rzeczy, które przed czterdziestką zrobić trzeba. O tym, jakie to rzeczy opowiedzą doświadczeni koledzy: Cezary Pazura, Rafał Rutkowski, Karol Strasburger, Maciej Prokop i inni.

14:00-18:00 Rock Radio Gra

Przefa(j)ni - Przefani, czyli ile można zrobić dla swojego idola. Popołudniu będziemy opowiadać historie o najfajniejszych przefanowskich przedsięwzięciach!

18:00-22:00 Klasyczny Wieczór

REKLAMA

2 maja urządzamy Wam powrót do przeszłości. Lata 60., 70. i 80. to oczywiście fantastyczna muzyka, ale też legendarne wydarzenia i zjawiska społeczne. Beatlemania, pierwsze lądowanie na księżycu, złota dekada hard rocka - o tych wszystkich i wielu innych kamieniach milowych popkultury usłyszycie w naszym Klasycznym Wieczorze!

3 maja

7:00-10:00 Powstanie Rock Radia

Zaczynamy na wesoło - co bawi Polaków? Tego dowiemy się od prawdziwych ekspertów: Rafała Rutkowskiego i Grzegorza Halamy.

REKLAMA

10:00-14:00 Piotr Kędzierski Show

Jak majówka to podróże! W PKS usłyszycie najbardziej zwariowane historie z wycieczek Kędziora i wielu innych bardzo znanych i poważanych osób!

14:00-18:00 Rock Radio Gra

Żeby w pełni wykorzystać majówkę, wybierzemy się na wycieczkę do lasu. Poznamy tajemnice różnych zwierzątek, które nie zawsze są tym, czym się wydają. Na przykład nasz doniosły bocian to podobno drań i brudas. Już 3 maja usłyszycie u nas Adama Wajraka i wiele ciekawostek ze świata zwierząt.

REKLAMA

18:00-22:00 Klasyczny Wieczór

Wieczorem zajmiemy się genetyką, a dokładniej tym, czy rzeczywiście "niedaleko pada jabłko od jabłoni". Zapytamy rock'n'rollową rodzinę Gawlińskich - w jaki sposób pozarażali się muzyką, gitarą i riffami. Genów nie oszukasz!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory