Boski weekend w Rock Radiu!

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was z okazji dłuuugiego, czerwcowego weekendu!

15 czerwca (czwartek)

Powstanie Rock Radia

W czwartek zadbamy o ciało. Gościem będzie Karolina Szostak . Z Markiem Starybratem stworzą Dekalog - listę 10 zasad, których trzeba przestrzegać, żeby się nie zapuścić.

Piotr Kędzierski Show

Rockowa procesja po kultowych miejscach rocka. W Polsce i za zagranicą. Odwiedzimy takie miejsca, jak Maxim w Gdyni, Fugazi w Warszawie czy... Chelsea Hotel w Nowym Jorku.

Rock Radio Gra

Mariusz Stelmaszczyk sprawdzi za jakie uczynki znani rocmani i słuchacze trafiliby do nieba lub do piekła.

Klasyczny Wieczór

Najbardziej nieprawdopodobne historie i legendy rock'n'rolla - apartament śmierci Harry'ego Nilssona, Charles Manson piszący piosenki dla Beach Boys, zamach Aerosmith na członków Lynyrd Skynyrd i wiele innych.

Piątek - 16 czerwca

Powstanie Rock Radia

W piątek zadbamy o umysł. Poznamy techniki motywacyjne największych kołczów w Polsce i sprawdzimy, czy mają rację bytu.

Piotr Kędzierski Show

Audycja o przyjaźni... polsko-czeskiej! Gościem Kędziora będzie Ivana Bilkova . Porozmawiają m.in. o Kreciku, Rumcajsie i innych znanych Czechach.

Rock Radio Gra

"Boska komedia", czyli zestawienie największych wpadek, legend i ciekawostek w historii rock'n'rolla. Co Alice Cooper robił z kurczakiem na scenie? Mick Jagger i David Bowie razem w łóżku?! Kieth Richards spadł... z palmy.

Klasyczny Wieczór

"Bogowie gitary", czyli zestawienie 12 najlepszych gitarzystów wszech czasów. Gościem Tomka Miary będzie Jan Borysewicz !

SŁUCHAJ ROCK RADIA