Lato na bogato w Rock Radiu!

REKLAMA
Wystartowały wakacje 2017, czyli "Lato na bogato w Rock Radiu".
REKLAMA

Powstanie Rock Radia

REKLAMA

06:00 - 10:00

Co w programie?

- Przetrwalnik wakacyjny, czyli jak przetrwać wakacje w poszczególnych częściach świata. Podpowiemy czego unikać, aby nie wpaść w tarapaty w obcym kraju.

- Typowa Iwona pomoże przygotować się do wakacji za granicą Cebulandii! Poradnik językowy z przymróżeniem oka. Translator Ivona codziennie przedstawi zwroty, które mogą przydać się na wakacjach za granicą.

REKLAMA

- W wakacje nie zabraknie znanego i uwielbianego przez słuchaczy Rock Radia - Rebusa Jebusa!

Lato na bogato w Rock Radiu

10:00 - 18:00

Pod tym hasłem spędzimy całe dwa miesiące wakacji.

REKLAMA

- Rock&Road - Nie zapominajmy o walorach turystycznych naszego kraju! W tym kąciku przybliżymy miejsca, które warto odwiedzić w te wakacje. Codziennie dzielimy się wiedzą na temat niezwykłych historii małych miejscowości. Skąd Pupki wzięły swoją nazwę? Kto tak naprawdę mieszka w Nicponii? Czy wiecie, że główna droga w miejscowości Prądocinek jest tak dziurawa, że niemal wszystkie przejeżdżające tam samochody gubią kołpaki?! Czyli miejscowości w Polsce, których nazwy warto pamiętać.

- Wczasy na bogato. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, gdzie spędzić urlop - włącz Rock Radio! Nasi goście polecają ciekawe miejsca na wakacje. Usłyszycie m.in. Wandę Kwietniewską, Filipa i Zygmunta Chajzerów, Sidney'a Polaka, Roberta Sowę i Małgorzatę Rozenek.

- Gorący numer Rock Radia to także miejsce, w którym usłyszcie znanych, którzy opowiadać będą o swoich ulubionych numerach na lato. Oczywiście z klasyki rocka. Włączcie, a dowiecie się czego na urlopie słucha m.in. Karolina Szostak, Jan Borysewicz, Muniek Staszczyk i Tomasz Knapik.

- Szkoła Rocka - nasza rockowa księżniczka codziennie zada zagadkę! Opowie o wybranej ikonie rocka. Słuchaj uważnie i zgadnij o kim mówiła.

REKLAMA

Przystanek Klasyka Rocka

18:00 - 22:00

- Koncert Mojego Życia. Gwiazdy i słuchacze opowiadają o koncertach, których nigdy nie zapomną.

- Festiwal Rocka

REKLAMA

Kogo Pete Townshend zepchnął ze sceny na Festiwalu Woodstock? Dlaczego publiczność na Festiwalu w Jarocinie obrzuciła Republikę jajkami? I na który festiwal bilet kosztował jedynie 1 funta? Włącz Przystanek Klasyka Rocka i poznaj największe festiwalowe historie.

W każdy piątek goście Rock Radia układają Klasyczną 10 (18:00 - 20:00), czyli dziesięć ich ulubionych numerów z klasyki rocka. Pierwszy swoich faworytów zaprezentuje Romuald Lipko z Budki Suflera . Jesteście ciekawi, co znalazło się w jego idealnym zestawieniu? Włączcie Rock Radio w najbliższy piątek od 18:00 do 20:00.

Także w piątki od 20:00 do 22:00 niezmiennie nakręcamy Was pozytywnie na nadchodzący weekend - Classic Rock Party . Dwie godziny najlepszej klasyki rocka.

W weekend:

REKLAMA

- Powstanie na bis, czyli najlepsze fragmenty poranka z całego tygodnia!

- Lato na bogato w weekend (10:00 - 15:00)

- Przystanek Klasyka Rocka w weekend (15:00 - 20:00)

Konkurs #SŁUCHAMROCKRADIA wraca! Tym razem w wakacyjnej odsłonie.

REKLAMA

Zadzwoń z urlopu i pozdrów znajomych w robocie. Zbieramy telefony, zdjęcia i filmy! Co tydzień wybieramy najciekawsze i nagradzamy. Szczegóły na www.rockradio.pl

A już od 3 lipca startują Miejskie Łowy!

Poczuj się jak prawdziwy detektyw i wytrop... worek z gadżetami Rock Radia! Słuchaj Rock Radia, zbieraj wskazówki, rozpracuj naszą kryjówkę i zgarnij worek Rock Radia z całą jego zawartością: książki, płyty, słuchawki, a nawet tygodniowy zapas gumek Rock Radia.

Codziennie w Lato na bogato od 10:00 do 18:00!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory