Sprawdź, co nowego usłyszysz na naszej antenie! [Rock Radio]

REKLAMA
Wakacje 2017 są już tylko wspomnieniem. Czas wrócić z urlopów, do szkoły i pracy. Będzie ciężko... Rock Radio gwarantuje Wam miękkie lądowanie!
REKLAMA

PowstaniePowstanie 

REKLAMA

Piotr Kędzierski będzie rozrabiał na antenie Rock Radia, codziennie między 06:00 a 10:00. Oprócz uwielbianego przez naszych słuchaczy Rebusa Jebusa , Kędzior i Grupy Karol Wydawca przygotowali nowe super kąciki!

- Negocjator, czyli na kłopoty Kędzierski - masz coś za uszami? Poproś Kędziora o pomoc. Wyślij zgłoszenie na powstanie@rockradio.pl, a Twój ulubiony prowadzący spróbuje załagodzić sytuacje. Mamy nadzieję, że skutecznie.

- Po naszemu, czyli rockowe aranżacje Rock Radia - w każdy poniedziałek na rozpoczęcie tygodnia Kędzior śpiewa piosenkę znaną z popowej sceny i przerabia ją na klasykę rocka!

- 50 twarzy Kędziora. Kędzior - radiowiec z krwi i kości - chce sprawdzić się także w innych profesjach! Kelner, taksówkarz, a może psi behawiorysta? Na powstanie@rockradio.pl zbieramy propozycje, czym mógłby zająć się redaktor Kędzierski!

REKLAMA

Przystanek Klasyka Rocka Rock RadioPrzystanek Klasyka Rocka Rock Radio 

Przystanek Klasyka Rocka codziennie od 10:00 do 18:00! Rockowa dawka emocji przy udziale słuchaczy. Konkursy:

- Szkoła rocka - dzieci opowiadają o słwanych rockmanach, słuchacze zgadują o kogo chodzi

- 100 solówek, które zmieniły rocka - konkurs dla słuchaczy, którzy już po pierwszym riffie wiedzą co to za numer

REKLAMA

Poza tym najbardziej rockowy kącik - Sex, drugs and rock'n'roll - największe skandale w historii rocka!

Popołudnie w Rock Radiu to także okazja, żeby zgarnać super nagrody w Komu, bo idę do domu - zabawie, w której codziennie w zamian za swoje pomysły, kreatywni słuchacze mogą zgarnąć gadżety Rock Radia, płyty i książki.

Pojawią się także goście. Tym razem zasiądą na Gorącym krześle Rock Radia. Jak poradzą sobie z trudnymi i zaskakującymi pytaniami prowadzącego?

Trochę też powspominamy. Kultowe w Rock Radiu - miejsca, rzeczy, ciuchy, jedzenie, filmy, książki - wszystko, co ma swoje miejsce w historii i było kultowe!

REKLAMA

Sam na sam z klasyką rockaSam na sam z klasyką rocka 

Nie zapominajmy o muzyce. Codziennie w samo południe weźmiemy głęboki oddech! Sam na sam z klasyką rocka , czyli godzina najlepszych numerów z klasyki rocka. Bez gadania! Tylko muzyka.

Klasyczny WieczórKlasyczny Wieczór 

Od 18:00 do 22:00 Klasyczny Wieczór Rock Radia a w nim:

REKLAMA

Rockowe klasyki na finał dnia oraz 100 najlepszych płyt w historii rocka! Poza tym konkurs Giełda klasyków - konkurs, w którym prezentujemy dwa klasyki rocka, a zadaniem słuchaczy jest wskazać, który powstał jako pierwszy. W każdy piątek goście Rock Radia układają Klasyczną 10, czyli dziesięć ulubionych numerów z klasyki rocka. 8 września swoich faworytów zaprezentuje Dariusz Kozakiewicz. Jesteście ciekawi, co znalazło się w jego idealnym zestawieniu? Włączcie Rock Radio w najbliższy piątek od 18:00 do 20:00.

W weekend wraca "Anatomia Rocka" , a w niej goście Rock Radia opowiadać będą o twórczości ikon rocka! 9 i 10 września wszystko o Maanamie. Usłyszymy m.in. Juliusza Machulskiego, Jacka Kawalca, Krzysztofa Tyńca, Mariettę Żukowską, Tomasza Organka, Macieja Orłosia i innych.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory