Paczka dla schroniska od słuchaczy Rock Radia!

REKLAMA
Startuje 10. edycja akcji "Nakarm psa"! Połączmy siły i razem pomóżmy potrzebującym zwierzakom. Nieważne czy wolisz psy czy koty. Ważne, że chcesz włączyć się do akcji!
REKLAMA

Od 7. grudnia trwa 10. odsłona akcji "Nakarm Psa z OLX" . Za pośrednictwem aplikacji OLX użytkownicy znów będą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem OLX zamieni na tony pokarmu, a następnie dostarczy do potrzebujących czworonogów! W akcji może wziąć udział każdy użytkownik Internetu, który zagłosuje na dane zwierzę poprzez kliknięcie w obrazek kości, aż do jej wypełnienia. Zwierzaki karmimy do 18 grudnia.

REKLAMA

W poprzednich 9. edycjach użytkownicy OLX biorący udział w akcji nakarmili 680 psów i 40 kotów z 22 schronisk w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu miłośników zwierząt zebraliśmy i dostarczyliśmy bezdomnym czworonogom aż 21 ton karmy!

Oj, będzie się działo. dlatego na 10. edycję powołaliśmy sztab "Nakarm Psa z OLX" . Dowództwo w nim przejął Mariusz Kałamaga, który na bieżąco będzie informował uczestników o rozwoju wypadków za pomocą mediów społecznościowych OLXa.

Razem z użytkownikami serwisu wybraliśmy już dwa ośrodki, do których jeszcze przed świętami trafi karma: Schronisko "Ciapek" w Hajnówce (woj. podlaskie, niedaleko Puszczy Białowieskiej), oraz schronisko w Tomarynach w woj. warmińsko-mazurskim. Na dziesięciolecie akcji dokładamy też trzecie schronisko - w Korabiewicach niedaleko Żyrardowa w Mazowieckiem!

W związku z jubileuszem zaplanowaliśmy dodatkowe działania, w które można włączyć się każdy. Wybraliśmy dwa schroniska, dla mieszkańców których przeprowadzimy zbiórkę koców, smyczy, misek, zabawek i innych potrzebnych przedmiotów. Zbiórki przeprowadzimy na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie w Warszawie 16 grudnia w godz. 10.00 - 18.00. (Tesco na Górczewskiej).

REKLAMA

Druga zbiórka odbędzie się w Poznaniu, w niedzielę 17 grudnia. Godz. 10:00-18:00. Będziemy wspierać Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju (Śrem) . Zbiórka przy Tesco na Wilczaku.

Oprócz tego Rock Radio organizuje zbiórkę na rzecz potrzebujących zwierzaków. Zbieramy wszystko co może się przydać: karmy, koce, miski, przysmaki, wszystko to, czego brakuje w schroniskach.

W redakcji Rock Radia postawiliśmy kosz do którego zbieramy karmę. Od dziś możecie przynosić, przywozić, wysyłać wszystko co niezbędne.

Sprawdzajcie nasz Facebook i to jak rośnie nasza wspólna paczka!

REKLAMA

Adres redakcji: Rock Radio Ul. Czerska 8/10 00-732 Warszawa

Dla hojnych pomagających gadżety Rock Radia!

Bardzo dziękujemy naszym słuchaczom za udział w akcji!

Szczegóły na: www.olx.pl/nakarm-psa

REKLAMA

'Nakarm Psa''Nakarm Psa' 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory