Pogoda na święta

REKLAMA
Sprawdź, jakiej pogody możemy się spodziewać w Boże Narodzenie.
REKLAMA

Niestety, w tym roku nie mamy co marzyć o białych świętach. Jakiej temperatury możemy spodziewać się w święta w naszym mieście? Według prognozy tegoroczne święta będą... ciepłe!

REKLAMA

Warszawa 

W stolicy jedynie w niedzielę możemy spodziewać się przelotnego deszczu. Temperatura wyniesie nawet 7°C. W poniedziałek termometry wskażą 8°C. Padać nie będzie, jednak niebo będzie pochmurne. W wtorek zza chmur wyjdzie słońce, ale temperatura spadnie do 6°C. 

Kraków 

Wigilia w Krakowie będzie pochmurna, możliwe są także słabe opady deszczu. Temperatura wyniesie 6°C. W świąteczny poniedziałek wzrośnie do 7°C i utrzyma się przez kolejny dzień. W świąteczny wtorek zza chmur wyjdzie także trochę słońca. 

REKLAMA

Poznań 

W Poznaniu wigilia i pierwszy dzień świąt zapowiadają się pochmurnie i może trochę popadać. Niestety, tylko deszcz. Temperatura dojdzie aż do 9°C. W świąteczny poniedziałek termometry wskażą 8°C, a we wtorek znów 9°C. W drugi dzień świąt nie musimy pamiętać o parasolach. Zachmurzenie będzie umiarkowane, więc możemy spodziewać się odrobiny słońca. 

Opole 

W Opolu deszcz ze śniegiem popadać może w wigilię, ale będzie go niewiele. Przez całe święta niebo przykryją chmury. Tu, podobnie jak w innych miastach, będzie ciepło. Termometry wskażą 9°C. W drugi dzień świąt temperatura spadnie do 7°C. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory