Youngtimer Warsaw 8.04 - wygraj wejsciówki

REKLAMA
8 kwietnia 2018 roku odbędzie się Rozpoczęcie Sezonu Cyklicznych Spotkań Youngtimer Warsaw. - z tej okazji przez cały tydzień rozdajemy wejściówki na wydarzenie - słuchaj 10-14 i wygraj!
REKLAMA

yoingtimeryoingtimer Youngtimer

REKLAMA


Wiosna zbliża się wielkimi krokami, jest to bardzo wyczekiwany moment nie tylko dlatego, że robi się coraz cieplej, ale przede wszystkim jest to czas kiedy miłośnicy zabytkowych samochodów wyciągają swoje „cacka” z garażu, aby pokazać je światu. Idealnym miejscem do tego są cykliczne spotkania Youngtimer Warsaw.

Z tego powodu zapraszamy Was na uroczyste Rozpoczęcie Sezonu Cyklicznych Spotkań, które odbędzie się już po raz siódmy, 8 kwietnia 2018 roku o godzinie 12.00 na terenie Autodromu Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 127. Będzie możliwość pokazania i pochwalenia się swoim pojazdem, opowiedzenia o swoich przeżyciach z nim związanych, a także o przygodach, które Was w nim spotkały. Oprócz tego będzie wydzielona strefa Kup-Sprzedaj Klasyka – miejsce w którym bez jakiejkolwiek prowizji dla organizatora będzie można przeprowadzić transakcje. Każdy zainteresowany może się tam wystawić.

To nie wszystko - wydarzeniu będzie towarzyszyła również strefa Foodtruck'ów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście takie wydarzenie nie może odbyć się bez nagród, które będą przydzielone w sześciu kategoriach: Auto Seryjne, Auto Zmodyfikowane, Felga, Kołpak, Freshtimer oraz Najładniejsze Auto Publiczności. Przywilej głosowania w tej ostatniej kategorii mają tylko te osoby z publiczności, które zdecydują się przybyć na wydarzenie na piechotę, bo oczywiście też jest taka możliwość.

W niżej podanych linkach możecie dokonać rejestracji i zakupu biletów:

REKLAMA

Dla Uczestników wjeżdżających pojazdem:
https://uczestnikrozpoczecia2018.evenea.pl/
Dla Publiczności:
https://publicznoscrozpoczecie2018.evenea.pl/

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie na www.youngtimerwarsaw.com oraz na Facebook'owym profilu organizatorów – Youngtimer Warsaw

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory