Ciechan na pokładzie Rock Radia

od dziś od godziny 14:00 w program w Rock Radiu poprowadzi Łukasz Ciechański

Łukasz Ciechan Ciechański to urodzony 1985 roku muzyk, montażysta, producent wideo i prezenter radiowy.

Radiową przygodę zaczynał w roku 2005 w Akademickim Radiu Kampus w Warszawie. Następnie był związany z Radiostacją i Planetą FM. W roku 2008 był (wraz z Mateuszem Kirsteinem, Natalią Gębską i Robertem Kozyrą) członkiem ekipy uruchamiającej radio Chilli Zet.

Łukasz CiechańskiŁukasz Ciechański Redakcja

W latach 2009-2018 związany z Antyradiem, w którym prowadził min. weekendową Listę Ciechana, popołudniowy program uCiecha w Antyradiu oraz poranny program Piękna Czy Bestia (wraz z Joanną Zientarską). W lutym 2018 roku, równo 9 lat i jeden dzień po podpisaniu umowy z Antyradiem podjął decyzję o odejściu ze stacji. Na pożegnanie zagrał na Antenie Antyradia utwór "Nie wyrażam zgody" zespołu Proletaryat.

Na codzień gra na basie w zespole Wild Pig (wraz z Piotrem "Dzikim" Chancewiczem - Mech, Oddział Zamknięty, Pawłem "Rekinem" Jurkowskim - Mech, Rootwater). Występował również na jednej scenie min. z takimi muzykami jak Jerzy Styczyński (Dżem), Wojciech Pogorzelski (Oddział Zamknięty), Jarosław Wajk (Oddział Zamknięty), Urszula, Łukasz Drapała (Chemia) czy zespołem Ametria (na gitarze).

 

Ciechański jest także CEO firmy MercuryMedia.tv zajmującej się produckją programów telewizyjnych, spotów promocyjnych oraz teledysków.

a od dziś codziennie w Rock Radiu będziecie mogli go usłyszeć w programie Przystanek Klasyka Rocka od godziny 14:00

Witamy nowego kolegę w zespole i zapraszamy do słuchania :)

SŁUCHAJ ROCK RADIA