Co Jest Grane 24 Festival 2018

REKLAMA
Impreza po raz kolejny będzie miała miejsce w Warszawie. Na antenie Rock Radia do wygrania karnety na imprezę!
REKLAMA

Co Jest Grane 24 Festival to miejski festiwal kulturalny, pełen koncertów, seansów filmów muzycznych, otwartych spotkań z artystami oraz pełen warsztatów dla naszych najmłodszych uczestników. Wydarzenie łączy różne gatunki muzyczne, od alternatywy, przez rock, pop, blues, rap, na elektronice kończąc. Trzecia już odsłona imprezy odbędzie się w dniach 15-16 czerwca na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

REKLAMA

Szukajcie namiotu Rock Radia! Będziemy na miejscu prowadzić relacje z imprezy na żywo!

Na dwóch scenach festiwalu zagra wielu, wspaniałych polskich artystów i zespołów, m.in.:

Artur Rojek - kompozytor, muzyk, autor tekstów i wokalista. Przez 20 lat frontman Myslovitz, jednego z najpopularniejszych zespołów w Polsce.

Monika Brodka - wokalistka, laureatka trzeciej edycji programu Idol, zagra utwory ze swojej najnowszej płyty „Clashes”.

REKLAMA

Krzysztof Zalewski śpiewa Niemena - projekt Krzysztofa Zalewskiego, wykona kultowe utwory Czesława Niemena w nowej, interesującej odsłonie.

Kortez - muzyk, kompozytor i wokalista, przedstawi najnowsze kompozycje z wydanej jesienią płyty „Mój dom”.

Rosalie. - śmiało łączy r'n'b rodem z lat 90. z hip-hopem i elektroniką. Na festiwalu zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty "Flashback"

Organek - jeden z największych fenomenów polskiej sceny rockowej ostatnich lat i nie tylko. Rock'n'rollowy hultaj o duszy dzikiego zwierzęcia, z wrażliwym sercem i pasją na wierzchu.

REKLAMA

L.U.C. z projektem "Good L.U.C.K" - Muzyk, raper, artysta o wielu twarzach. Zaprezentuje materiał z płyty "Good L.U.C.K".

Basia Wrońska - wystąpi ze swoim autorskim solowym materiałem z płyty "Dom z ognia".

Jedzenie i napoje dla uczestników festiwalu dostarczą najlepsze warszawskie knajpy oraz foodtrucki. Nie zabraknie oczywiście miejsca na koce i leżaki, a program festiwalu został wypełniony po same brzegi. Rock Radio zaprasza!

Co Jest Grane 24 FestivalCo Jest Grane 24 Festival materiał prasowy

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory