Co Jest Grane 24 Festival 2018

Impreza po raz kolejny będzie miała miejsce w Warszawie. Na antenie Rock Radia do wygrania karnety na imprezę!

Co Jest Grane 24 Festival to miejski festiwal kulturalny, pełen koncertów, seansów filmów muzycznych, otwartych spotkań z artystami oraz pełen warsztatów dla naszych najmłodszych uczestników. Wydarzenie łączy różne gatunki muzyczne, od alternatywy, przez rock, pop, blues, rap, na elektronice kończąc. Trzecia już odsłona imprezy odbędzie się w dniach 15-16 czerwca na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Szukajcie namiotu Rock Radia! Będziemy na miejscu prowadzić relacje z imprezy na żywo!

Na dwóch scenach festiwalu zagra wielu, wspaniałych polskich artystów i zespołów, m.in.:

Artur Rojek - kompozytor, muzyk, autor tekstów i wokalista. Przez 20 lat frontman Myslovitz, jednego z najpopularniejszych zespołów w Polsce.

Monika Brodka - wokalistka, laureatka trzeciej edycji programu Idol, zagra utwory ze swojej najnowszej płyty „Clashes”.

Krzysztof Zalewski śpiewa Niemena - projekt Krzysztofa Zalewskiego, wykona kultowe utwory Czesława Niemena w nowej, interesującej odsłonie.

Kortez - muzyk, kompozytor i wokalista, przedstawi najnowsze kompozycje z wydanej jesienią płyty „Mój dom”.

Rosalie. - śmiało łączy r'n'b rodem z lat 90. z hip-hopem i elektroniką. Na festiwalu zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty "Flashback"

Organek - jeden z największych fenomenów polskiej sceny rockowej ostatnich lat i nie tylko. Rock'n'rollowy hultaj o duszy dzikiego zwierzęcia, z wrażliwym sercem i pasją na wierzchu.

L.U.C. z projektem "Good L.U.C.K" - Muzyk, raper, artysta o wielu twarzach. Zaprezentuje materiał z płyty "Good L.U.C.K".

Basia Wrońska - wystąpi ze swoim autorskim solowym materiałem z płyty "Dom z ognia".

Jedzenie i napoje dla uczestników festiwalu dostarczą najlepsze warszawskie knajpy oraz foodtrucki. Nie zabraknie oczywiście miejsca na koce i leżaki, a program festiwalu został wypełniony po same brzegi. Rock Radio zaprasza!

Co Jest Grane 24 FestivalCo Jest Grane 24 Festival materiał prasowy

SŁUCHAJ ROCK RADIA