Rockowe Igrzyska 2018

Już 29 i 30 czerwca w Opolu, szykuje się jedno z największych wydarzeń rockowych w Polsce! Sprawdź co czeka na Ciebie w trakcie tych dwóch dni.

W tym roku, będzie to już trzecia edycja festiwalu. Dotychczas fani bawili się w Amfiteatrze na Górze Św. Anny w Opolu, jednak w tym roku, ze względu na remont tego obiektu, impreza została przeniesiona do Amfiteatru NCPP (Narodowe Centrum Polskiej Piosenki) także w Opolu. To nie koniec zmian - Chespa Rock Festiwal – Igrzyska Rockowe po raz pierwszy w swojej historii, będzie imprezą aż DWU DNIOWĄ!


Co nas czeka podczas tych 48 godzin? Zaczynamy od piątku, kiedy to na scenie zobaczymy zespoły 230 Volt, Cochice oraz Big Cyc. Ci ostatni będą także obchodzić swój jubileusz 30 lat na scenie, co uczczą mega koncertem z gośćmi: Dr. Misio, Andrzej „ Kobra” Kraiński i Jacek „ Szybki Kazik” Bryndal z zespołu KOBRANOCKA oraz Jarex z zespołu Bakshish. Poniżej możecie sprawdzić jak Dżej-Dżej czy Skiba grali w zeszłym roku.

 

Po ciężkiej piątkowej nocy, przepełnionej rozmowami i piciem herbaty, przywita nas sobota 30 czerwca. Wtedy na scenę wkroczy DEEP a później gospodarze festiwalu - REBELIANCI. Kolejną gwiazdą festiwalu będzie najlepszy w Europie zespół grający utwory z repertuaru AC/DC - 4 SZMERY. Po nich zobaczycie Golden Life, DŻEM i mocne zamknięcie imprezy - ACID DRINKERS. Na szczęście po sobocie jest zawsze niedziela (chociaż niektórzy twierdzą, że czasem od razu poniedziałek), więc idealny czas aby wypoczętym wrócić spokojnie do domu.

Zapraszamy na fanpage wydarzenia oraz do kupowania biletów tutaj.Widzimy się na miejscu!

SŁUCHAJ ROCK RADIA