Zbieramy "na cycki, nowe fryzury i dragi"

Pod tym hasłem ruszamy z naszą akcją mundialową dla fundacji Rak'n'Roll!!

W czasie piłkarskich mistrzostw świata goście rozgłośni będą składać autografy na mundialowej piłce, która trafi na aukcję charytatywną.
Rock Radio gra dla Rak'n'Rolla
Przez cały czas trwania mundialu Rock Radio będzie gościło na antenie znane postacie ze świata kultury i sportu, które będą próbowały przewidzieć wynik piłkarskich rozgrywek oraz podejmą wyzwanie żonglowania mundialową piłką. Każdy z gości złoży na podbijanej futbolówce swój autograf. Tuż po finale mundialu piłka z podpisami wszystkich gości trafi na aukcję charytatywną w serwisie charytatywni.allegro.pl - licytacja potrwa do początku sierpnia br.

Wszystkie środki z aukcji trafią na konto Fundacji Rak'n'Roll, która zmienia schematy myślenia i mówienia o raku, przełamuje tabu związane z tą chorobą, a także prowadzi działania mające na celu poprawę jakości życia chorych.

Gości, którzy wezmą udział w akcji Rock Radia, będzie można usłyszeć na antenie stacji oraz zobaczyć i usłyszeć na profilu Rock Radia na Facebooku i YouTube, a także na profilu Fundacji Rak'n'Roll na Instagramie.

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA