Wykapany tata - Laureaci konkursu

W ostatnim konkursie z okazji Dnia Ojca, prosiliśmy Was o wspólnie historie, pasje, hobby czy po prostu codziennie życie - wszystko to co łączy was z ojcem

Rozwiązanie konkursu nastąpiło 23 czerwca czyli dokładnie w święto naszych ojczulków. Z morza maili ze wspaniałymi historiami, nasz sprytny redaktor Kędzierski wyłowił dwa, które po krótkiej analizie niczym Sherlock Holmes, połączył w jedną spójną całość.


Pierwszego maila, z drobną pomocą mamy, sklecił dziarski Janek który wraz ze swoim tatą, robi wiele niebezpiecznych i ciekawych rzeczy – wspólnie tworzą wypadki pociągów (na szczęście z Lego), słuchają fajnej muzyki (oczywiście w Rock Radiu!) i grają na gitarze. Najciekawszą historią okazał się jednak wspólny koncert Metaliki, na który Janek wybrał się ze swoim tatą, dziadkiem, babcią (która jest bardzo młoda według zeznań Jasia) i mamą.

Drugą częścią układanki okazała się wiadomość od Kuby, który bardzo chciał podziękować swojemu tacie, za zarażenie go miłością do rocka. Zaczęło się od kaset VHS (młodzi czytelnicy mogą nie wiedzieć co to za wynalazek) z teledyskami The Police czy Dire Straits a potem był koncert Deep Purple w 1991 roku. Podsumowaniem wspólnej pasji był koncert Metaliki na który Kuba wybrał się m.in. ze swoim tatą i synem. Jak już pewnie się domyślacie syn miał na imię Janek a chłopaki, kompletnie nieświadomie wysłali do nas dwa, oddzielne maile! Trzy pokolenia pasjonatów rocka, świetnie bawiło się na koncercie Metaliki by potem razem z zespołem zrobić wspólne zdjęcie.

Metallica z trzema pokoleniami fanów.Metallica z trzema pokoleniami fanów. Redakcja

Kuba (dla tych którzy się pogubili to ten środkowy w rodzie) dodał także, że Lars po wszystkim poprosił ich o drugie zdjęcie, które umieści w swoim prywatnym archiwum.

Zdjęcie z Larsem do prywatnego archiwumZdjęcie z Larsem do prywatnego archiwum Redakcja

Dla nas to była sama przyjemność móc poznać tą oraz inne historie naszych fanów. Zwycięzcom gratulujemy wygranej a także wspólnej pasji która łączy trzy pokolenia!

SŁUCHAJ ROCK RADIA