Rock Radio gra dla Rak'n rolla! - Podsumowanie

REKLAMA
Zakończyła się aukcja mundialowej piłki Rock Radia!
REKLAMA

Przez cały czas trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rock Radio gościło na antenie znane postacie ze świata kultury i sportu, które podejmowały mundialowe wyzwania - żonglowanie piłką mundialową i typowanie wyników meczów. Każdy z gości złożył na podbijanej futbolówce swój autograf. Na piłce podpisali się:

REKLAMA

Marcin Meller, Robert Janowski, Radosław Majdan, Martyna Jakubowicz, Piotr Zelt, Arkadiusz Malarz, muzycy z zespołu Muchy, Janusz Panasewicz, Jacek Bryndal (Kobranocka), Michał Żurawski, Rafał Rutkowski, Andrzej Saramonowicz i Magdalena Schejbal, Zespół Big Cyc, Organek.

Gości, którzy wzięli udział w akcji Rock Radia, można było usłyszeć na antenie stacji oraz zobaczyć i usłyszeć na profilu Rock Radia na Facebooku i YouTube, a także na profilu Fundacji Rak'n'Roll na Instagramie.

Aukcja zakończyła się kwotą 1625zł.

 Wszystkie środki z aukcji trafiły na konto Fundacji Rak'n'Roll, która zmienia schematy myślenia i mówienia o raku, przełamuje tabu związane z tą chorobą, a także prowadzi działania mające na celu poprawę jakości życia chorych. Zebrane fundusze zostaną przekazane na cycki, nowe fryzury i dragi. Za tym hasłem kryje się codzienna opieka nad Podopiecznymi Fundacji, zapewnienie bezpłatnej opieki psychoonkologa chorym i ich bliskim, ale też prowadzenie programów wsparcia - objęcie opieką kolejnych Boskich Matek, stworzenie kolejnych grup iPoRaku, utkanie peruk Daj Włos! i przekazanie ich bezpłatnie kobietom w trakcie leczenia, organizowanie warsztatów pięknościowych i rękodzieła oraz uczłowieczanie kolejnych poczekalni.

REKLAMA

Fundacja Rak’n’Roll działa od 2009 r. Powstała z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym kobietom w podobnej sytuacji. Od początku celem fundacji była poprawa jakości życia chorych oraz tworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku. Działania Fundacji inspirują do pozytywnego myślenia, dostarczają przydatnych rozwiązań, a także zmieniają wizerunek choroby w świadomości społecznej.

W ciągu 8 lat istnienia zrealizowała wiele projektów, które pomogły przełamać schemat myślenia o raku, a także pomogły wielu osobom przejść przez chorobę w lepszy, godny sposób.

Na antenie Rock Radia Gościliśmy Asie Łojko i Łukasza Kościuczuka którzy przybliżyli nam prace fundacji i przekazali bardzo wiele ważnych informacji.

Cały podcast do odsłuchania:

REKLAMA
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory